Inter – Sampdoria typy, kursy, analiza i transmisja 22/05/2022

Korespondencyjny pojedynek pomiędzy dwiema ekipami z Mediolanu rozgrzewa kibiców na Półwyspie Apenińskim niemal do czerwoności. Czy Marco Giampaolo zdoła zmotywować swoich podopiecznych do tego stopnia, że Ci wybiją z głowy Nerazzurrim marzenia o mistrzowie? Inter – Sampdoria typy, kursy, analiza i transmisja.

Inter – Sampdoria typy za darmo

Takie potyczki to wręcz idealna okazja do znalezienia naprawdę interesujących propozycji. Nasze Inter – Sampdoria zakłady warte uwagi przedstawiają się więc następująco:

Mocniejsi niż mogłoby się wydawać

Wbrew pozorom piłkarze z Genui nie będą w tym meczu tzw. dostarczycielem punktów. O nieprzewidywalności w ich poczynaniach przekonała się kilka dni temu Fiorentina. Pokonanie Violi w stosunku aż 4:1 było jedną z największych sensacji w 37. serii gier. Ciężko stwierdzić, czy wciąż aktualnych jeszcze mistrzów kraju obleciał wtedy blady strach, jednak bez wątpienia w ich głowach pojawiła się myśl, że sięgnięcie po scudetto wcale nie będzie tak proste, jak jeszcze niedawno się wydawało. Przewidujemy, że widzowie zgromadzeni w to niedzielne popołudnie na Giuseppe Meazza będą świadkami przynajmniej kilku trafień. Celujemy w co najmniej trzy.

inter sampdoria typy

Pogoń za korzystnym wynikiem, a więc tym samym ciągłe ataki na bramkę strzeżoną przez Pietro Terracciano. Taki scenariusz opisywanego spotkania jest jak najbardziej możliwy. W takich sytuacjach jedynym ratunkiem dla defensorów Sampy może być wybijanie futbolówki poza linię końcową oraz boczną. Z uwagi na to postanowiliśmy umieścić w sekcji Inter – Sampdoria typy propozycję związaną z ilością rzutów rożnych. Czy słusznie? Mocno w to wierzymy!

Ostatnie wyniki

Bezpośrednie mecze pomiędzy Interem a Sampdorią zawsze charakteryzowały się sporą ilością bramek. Nie wierzycie? No to rzućcie okiem na niniejsze zestawienie:

  • Sampdoria – Inter 2:2
  • Inter – Sampdoria 5:1
  • Sampdoria – Inter 2:1

Gdzie obejrzeć Inter – Sampdoria? Transmisja ze spotkania

Relacja na żywo z tej potyczki będzie oczywiście dostępna na antenie stacji Eleven Sports 2.

Pytania użytkowników

  • O której początek spotkania Inter Mediolan – UC Sampdoria?

Pierwszy gwizdek tej batalii zaplanowano na godz. 18:00 w dniu 22 maja 2022r.

  • Gdzie obejrzeć Inter – Sampdoria?

Transmisja z tego starcia odbędzie się na antenie Eleven Sports 2.

Mamy tu fanów angielskiej Premier League? Jeśli tak, to zachęcamy do sprawdzenia naszej analizy dotyczącej zmagań Arsenalu z Evertonem.

0 0 votes
Article Rating