Jagiellonia – Lechia typy i zapowiedź – 21 września 2021

Jagiellonia - Lechia typy

We wtorek (21 września) w jednym z meczów 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski dojdzie do starcia dwóch ekstraklasowiczów. Mamy interesujące Jagiellonia – Lechia typy na to spotkanie.

Atrakcyjne typy bukmacherskie na mecz Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk

Pojedynek Jagiellonii Białystok z Lechią Gdańsk z pewnością zainteresuje wiele osób. Ustalając Jagiellonia – Lechia typy, warto zwrócić uwagę na wyniki tych dwóch zespołów w PKO Ekstraklasie. „Jaga” do tej pory odnotowała dziewięć punktów, natomiast gdańszczanie mają na swym koncie trzynaście „oczek”. Lepiej idzie zatem ekipie znad morza, choć nie można powiedzieć, że ten drugi zespół totalnie rozczarowuje. A jak prezentują się Jagiellonia – Lechia kursy?

Co najmniej dwa gole

Wszystko wskazuje na to, że na jednym golu się tutaj nie skończy. Skąd pomysł na takie Jagiellonia – Lechia typy? Tutaj też posiłkujemy się wynikami w PKO Ekstraklasie. Siedem z ośmiu meczów „Jagi” kończyło się co najmniej dwoma golami. W przypadku Lechii było to sześć spotkań z ośmiu.

Bramki z obu stron

Przewidujemy, że w tym spotkaniu na listę strzelców będą wpisywać się zawodnicy obu ekip. Lechia Gdańsk w czterech z ostatnich pięciu meczów trafiała do siatki rywali przynajmniej raz. Jeżeli chodzi o Jagiellonię, to może pochwalić się takim samym wynikiem, co sprawia, że nasze Jagiellonia – Lechia typy mają sens.

Triumf Jagiellonii (remis = nie ma zakładu)

W pięciu ostatnich meczach tych dwóch drużyn tylko raz wygrała Lechia Gdańsk. Trzykrotnie triumfowała Jagiellonia, a raz padł remis. Wygląda na to, że rywal z Białegostoku nie leży zespołowi Lechii. Z pewnością także i tym razem gdańszczanie będą mieć bardzo trudną przeprawę.

Jagiellonia – Lechia. Kto nie zagra?

Wiemy już, że Jagiellonia – Lechia składy nie będą niestety optymalne. Wszystko za sprawą choćby tego, że z urazem zmaga się Bartłomiej Wdowik. Ten zawodnik pauzuje od połowy sierpnia, gdy doznał złamania kości śródstopia. Jeżeli chodzi o zespół przeciwny, to od jakiegoś czasu z perturbacjami zdrowotnymi zmagał się Marco Terrazzino.

Składy na mecz Jagiellonia – Lechia

Jak będą wyglądać Jagiellonia – Lechia składy? Warto spojrzeć na to, jakie zestawienia trenerzy obu ekip skomponowali na ostatni mecz ligowy.

Lechia Gdańsk: Alomerovic – Żukowski (Kopacz), Nalepa, Maloča, Pietrzak – Ceesay, Gajos, Kubicki, Durmus – F. Paixao, Zwoliński.

Jagiellonia Białystok: Steinbors – Kwiecień, Augustyn, Puerto – Přikryl, Struski, Romanczuk, Bida, Tabiś – Toporkiewicz, Żyro.

Ostatnie wyniki

Ostatnio Jagiellonia Białystok zaliczyła sporą wpadkę. Ten zespół przegrał w Płocku aż 0:3. Co prawda przez większość meczu na tablicy wyników utrzymywał się remis, ale w pewnym momencie rywale „Jagi” spięli się na tyle mocno, że wywalczyli pokaźne zwycięstwo.

W lepszych nastrojach po ostatnim spotkaniu w PKO Ekstraklasie jest zespół z Gdańska. Lechia ma za sobą triumf nad ekipą gliwickiego Piasta. W sobotę gdańszczanie wygrali 1:0.
Ostatni pojedynek bezpośredni tych dwóch ekip miał miejsce 24 lipca 2021. Wówczas zwycięzcy nie udało się wyłonić. Padł bowiem remis 1:1. Dla Jagiellonii jedyną bramkę wywalczył Jesus Imaz, z kolei po przeciwnej stronie barykady na listę strzelców wpisał się Łukasz Zwoliński.

Transmisja. Gdzie oglądać mecz 1/32 Pucharu Polski?

Oczywiście z tego meczu prowadzona będzie Jagiellonia – Lechia transmisja. Będzie ona dostępna na Polsacie Sport. Początek wtorkowej rywalizacji zaplanowano na godzinę 17:30.

Obstawiasz Jagiellonia – Lechia? Sprawdź tych bukmacherów

Wtorkowy mecz powinien dostarczyć sporych emocji, bo przecież żaden ekstraklasowicz nie chce odpaść na takiej fazie Fortuna Pucharu Polski. Z pewnością wiele osób interesuje się tym pojedynkiem i będzie uważnie przeglądać Jagiellonia – Lechia zakłady. Warto rzucić okiem na te, które zostaną udostępnione przez STS, forBET czy Fortunę. To bukmacherzy mający bardzo dobrą ofertę.

0 0 vote
Article Rating