Jagiellonia – Legia typy, kursy i analiza bukmacherska (13.05.2022)

Przed nami interesujące starcie, w którym Jagiellonia Białystok zmierzy się z Legią Warszawa. Zapraszamy do zapowiedzi i analizy meczu 33. kolejki polskiej ekstraklasy.

Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa typy (13.05.2022)

Zanim przedstawimy szczegóły, spójrz na Jagiellonia – Legia typy, które przygotowaliśmy z okazji nadchodzącego meczu.

Czy Jaga wreszcie się przełamie?

Cóż, Jagiellonia Białystok pod wodzą Piotra Nowaka ma sporo do poprawy. Białostoczanie wciąż nie są pewni utrzymania i przy ewentualnej porażce oraz mało korzystnych wynikach na innych boiskach ich sytuacja przed ostatnią kolejką może być nieciekawa. Zwłaszcza, że Jaga nie wygrała od pięciu ligowych kolejek, przegrywając dwa razy i notując trzy remisy. O podobnej passie jeszcze niedawno mówiliśmy w przypadku Legii Warszawa, ale ekipa Aleksandara Vukovicia przełamała się przed tygodniem. Wygrana z Górnikiem Zabrze zakończyła serię czterech meczy bez kompletu punktów, w tym trzech porażek. W gwoli ścisłości dodajmy, że Jaga w poprzedniej kolejce zremisowała 0:0 z Wisłą Kraków.

Czy teraz czas na przełamanie białostoczan? Naszym zdaniem na mecz Jagiellonia – Legia typy, które warto wziąć pod uwagę to zakłady na remis.  Zwłaszcza, że w 4 z 5 ostatnich meczy, pomiędzy Jagiellonią, a Legią w Białymstoku padał remis. Działo się to także w trzech ostatnich spotkaniach. Warto więc rozważyć takie zakłady, zwłaszcza, że obie drużyny mają spore wahania formy, a ich gra, jest daleka od tego, czego oczekują kibice. Remis może okazać się zatem celnym kierunkiem analizy.

W naszym odczuciu, to Legia Warszawa otworzy wynik meczu w Białymstoku. Dlaczego? Cóż, statystyki dla białostoczan nie są najlepsze. Jagiellonia traciła pierwszą bramkę aż w 9 z 15 ostatnich spotkań polskiej ekstraklasy. Legia w ostatnim meczu przeciwko Górnikowi Zabrze strzeliła aż pięć goli i z pewnością będzie chciała podtrzymać dobrą dyspozycję strzelecką.

Ostatnie bezpośrednie mecze

Zobacz, jakie wyniki padały w ostatnich meczach Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa.

  • Legia – Jagiellonia 1:0
  • Legia – Jagiellonia 2:0
  • Jagiellonia – Legia 1:1

Widać zatem, że dwa ostatnie spotkania padły łupem Legii, ale tak, jak już pisaliśmy, trzy ostatnie bezpośrednie mecze w Białymstoku kończyły się podziałem punktów.

Jagiellonia – Legia transmisja na żywo

Jeżeli nie możesz wybrać się na stadion, mecz obejrzysz w telewizji. O transmisję zadbają kanały Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Kibice mogą też liczyć na transmisję internetową, za pośrednictwem serwisu Canal+ Online. Pierwszy gwizdek sędziego o 20:30.

Najczęściej zadawane pytania

  • Kto wygrał ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami?

Legia ograła Jagiellonię 1:0.

  • Kto nie zagra?

W zespole gospodarzy zabraknie Runje i prawdopodobnie Prikryla, a goście będą musieli radzić sobie bez Nowackiego.

  • Gdzie najlepsze na Jagiellonia – Legia typy?

Na naszej stronie.

0 0 votes
Article Rating