Jagiellonia – Radomiak typy, kursy, analiza: 18.10.2021

W poniedziałkowy wieczór Jagiellonia zagra u siebie z Radomiakiem Radom. Sprawdź nasze typy bukmacherskie.

Jakie mamy na Jagiellonia – Radomiak typy?

Trzy darmowe prognozy sprawdzisz poniżej. Przeczytaj też zapowiedź meczową, aby dowiedzieć się, dlaczego tak przewidujemy.

Jagiellonia - Radomiak typy

Jagiellonia podejmie szukającego przełamania Radomiaka Radom

Na mecz Jagiellonia – Radomiak kursy faworyzują nieco gospodarzy, ale zdaniem bukmacherów, do końca pewnym nie można być. Obie drużyny przyzwyczaiły bowiem w tym sezonie do gry mocno “w kratkę”.

Jagiellonia Białystok w ostatniej kolejce pokonała na wyjeździe 1:0 Zagłębie Lubin i była to druga wygrana z rzędu w PKO Ekstraklasie. Wcześniej “Jaga, dość niespodziewanie 1:0 pokonała Lecha, który nie wykorzystał mnóstwa sytuacji. Warto w tym miejscu wspomnieć, że tymi wygranymi białostoczanie przerwali passę pięciu meczy bez ligowej wygranej. W Radomiu tak dobrze nie jest. Miejscowy Radomiak nie wygrał sześciu kolejnych spotkań w lidze, remisując aż pięć z nich. Dlatego wydaje nam się, że w Białymstoku ciężko będzie przerwać tę niechlubną passę i stawiamy na Jagiellonia – Radomiak typy na wygraną gospodarzy. Jagiellonia wygrała też dwa z trzech ostatnich meczy przeciwko Radomiakowi.

Naszym zdaniem mecz powinien obfitować w wiele emocji. Stąd przed Jagiellonia – Radomiak typy na BTTS i over 2.5 gola w całym spotkaniu. Argumentem przemawiającym za tym jest fakt, że w 4 z 5 bezpośrednich meczy Jagi z Radomiakiem zawsze byliśmy świadkami minimum 3 goli (w tym w trzech ostatnich spotkaniach). Nie bez znaczenia może być też fakt, że Jagiellonia w tym sezonie nie najlepiej wchodzi w mecze. Straciła jako pierwsza gola aż w 11 z 15 ostatnich pojedynków. Dlatego i Radomiak powinien coś w Białymstoku przysłowiowo mówiąc “ukłuć”.

Oba zespoły grały ze sobą towarzysko w lipcu tego roku. Radomiak wygrał 1:4, a skrót meczu zobaczysz poniżej. Oczywiście, w nasze przed starciem Jagiellonia – Radomiak typy opieramy raczej o oficjalne mecze, bowiem wiadomo, że te towarzyskie rządzą się swoimi prawami.

Jagiellonia – Radomiak kto nie zagra?

Kogo zabraknie w poniedziałkowym, ciekawie zapowiadającym się starciu? Zdecydowanie gorsza sytuacja kadrowa jest w Białymstoku, ale z drugiej strony, “Jaga” dysponuje też szerszą i bardziej jakościową kadrą. Kontuzje wykluczyły z gry Quintanę, Runje i Wdowika. Trwa walka o powrót na boisko Kwietnia i jego występ jest niepewny. Radomiak uda się do stolicy Podlasia bez kontuzjowanego Silvy.

Historia bezpośrednich spotkań

Do tej pory oba zespoły zagrały ze sobą pięciokrotnie.

  • Jaga – Radomiak 1:4 (towarzysko)
  • Radomiak – Jaga 1:3 (1. liga)
  • Jaga – Radomiak 3:2 (1. liga)
  • Radomiak – Jaga 2:0 (1. liga)
  • Jaga – Radomiak 2:2 (1. liga)

Jak zatem możesz zauważyć, będzie to pierwsze starcie Jagielloni z Radomiakiem w rozgrywkach PKO Ekstraklasy. I co tu dużo ukrywać, na spotkanie Jagiellonia – Radomiak składy nie powinny zbyt wiele odbiegać od tego, co oba zespoły grały ostatnio.

Jagiellonia – Radomiak transmisja meczu

Poniedziałkowy mecz pokażą i stacje telewizyjne i portale internetowe. Z meczu Jagiellonia – Radomiak transmisja online dostępna będzie między innymi na Canal+ Sport online, NC+ Go, Player.pl oraz Polsat Box Go. Z kolei w telewizji, spotkanie będzie można obejrzeć na Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport 4K Ultra HD. Zaczynamy 18.10.2021, o godzinie 20:30. Z pewnością szykują się duże emocje. Dlatego, warto śledzić ten mecz!

Sprawdź tych bukmacherów, oferują najlepsze na Jagiellonia – Radomiak kursy

Chcesz obstawiać mecz? Odwiedź STS, PZBuk oraz LVBET. Tam znaleźliśmy najciekawsze oferty i co tu dużo ukrywać, najbardziej korzystne dla graczy przedmeczowe kursy bukmacherskie. Te mogą się zmieniać, więc warto przejrzeć oferty tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Takie pytania zadajecie przed meczem

  • Gdzie znaleźć najlepsze typy na Jagiellonia – Radomiak?

Nie będziemy skromni i odpowiemy, że na naszej stronie. Znajdziesz u nas 3 darmowe prognozy przedmeczowe.

  • Gdzie transmisja online?

Informacje o wszystkich miejscach, w których będzie transmisja znajdziesz w naszym tekście.

0 0 vote
Article Rating