Jagiellonia – Radomiak typy, kursy, zakłady (06.08.2022)

Drugie ze spotkań sobotniego pasma gier PKO Ekstraklasy odbędzie się w stolicy województwa podlaskiego. Jak miejscowa Jaga spisze się w meczu przeciwko rywalowi z Mazowsza? Jagiellonia – Radomiak gdzie obejrzeć, typy oraz zakłady. Serdecznie zapraszamy.

Najciekawsze Jagiellonia – Radomiak typy

Brak Wam pomysłu na interesujące Jagiellonia – Radomiak zakłady? Sprawdźcie zatem kilka naszych propozycji:

Zagrać zgodnie z oczekiwaniami

Maciej Stolarczyk oraz Mariusz Lewandowski to zawodnicy z całkiem bogatym piłkarskim CV. Ten pierwszy z uwagi na swój wiek ma już także dość bogate portfolio w roli trenera. Czy coś ich na ten moment łączy? Tak. Brak większych sukcesów. Początek bieżącej kampanii idealnie oddaje ich kiepską postawę w niezbyt nowej już przecież roli. Co może być zatem celem na najbliższe spotkanie? Cenny komplet oczek, którego skutkiem będzie opuszczenie dolnych rejonów tabeli. Oby tym staraniom towarzyszyło przynajmniej kilka trafień.

jagiellonia-radomiak-typy

Atut własnego boiska powinien pozwolić białostocczanom na odniesienie zwycięstwa w przynajmniej jednej z połów tej rywalizacji. Jagiellonia – Radomiak typy związane z takim scenariuszem musiały więc bezwzględnie pojawić się w naszym dzisiejszym tekście. O słuszności tej decyzji przekonamy się już za kilkadziesiąt godzin.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Radomiak – Jagiellonia 2:2
  • Jagiellonia – Radomiak 1:1
  • Jagiellonia – Radomiak 1:4

Historia bezpośrednich potyczek obu drużyn pozwala mieć nam spore nadzieje na to, że czego jak czego, ale bramek to tego popołudnia na Stadionie Miejskim w Białymstoku raczej zabraknąć nie powinno.

Ostatnie spotkania Jagielonii

  • Pogoń – Jagiellonia 1:0
  • Jagiellonia – Widzew 0:2
  • Jagiellonia – Piast 2:0

Po zatrudnieniu Macieja Stolarczyka obiecywano sobie w Jadze naprawdę sporo. Początek przygody byłego szkoleniowca kadry do lat 21 nie powala jednak na kolana. Jeśli podczas kilku najbliższych spotkań nie będzie miał miejsce nagły zwrot akcji, to 50-latek może bardzo szybko pożegnać się ze swoją posadą. Takie to już niestety nasze polskie realia.

Ostanie mecze Radomiaka

  • Radomiak – Anothorsis 0:0
  • Radomiak – Górnik Zabrze 0:3
  • Stal Mielec – Radomiak 1:1

Radomianie jako jedna z czterech ekstraklasowych drużyn nie zanotowali jeszcze w tym sezonie zwycięstwa. Czy sytuacja ta ulegnie zmianie po sobotnim starciu w Białymstoku? Mamy pewne wątpliwości.

Kiedy i o której mecz Jagiellonia – Radomiak?

Pierwszy gwizdek omawianego starcia powinien wybrzmieć punktualnie o 17:30 w dniu 6 sierpnia 2022r.

Gdzie obejrzeć Jagiellonia – Radomiak?

Transmisja na żywo z tego spotkania będzie dostępna na antenach stacji Canal + Sport oraz Canal + Sport 3.

Spragnionym ciekawych informacji związanych z naszą rodzimą Ekstraklasą podrzucamy link do innego z pojedynków czwartej serii gier.