Juventus – Lazio typy, kursy, analiza i transmisja (16.05.2022)

Stało się już absolutnie jasne, że Stara Dama zakończy bieżący sezon bez jakiegokolwiek trofeum. Dla drużyny tego pokroju jest to na pewno spory cios. Czy kolejny zdołają im zadać popularni Biancolesti? Juventus – Lazio typy, kursy, analiza, transmisja.

Najlepsze na Juventus – Lazio typy

W niniejszym akapicie tradycyjnie przedstawiamy Wam najciekawsze Juventus – Lazio typy, obok których nie można przejść obojętnie:

Spotkanie golleadorów

W spotkaniu Juventus – Lazio kursy na to, iż zarówno gospodarze jak i przyjezdni zdołają zdobyć przynajmniej po jednej bramce są stosunkowo zachęcające. Nie ma w tym raczej niczego dziwnego, gdyż po dwóch przeciwległych stronach boiska znajdą się dwaj najlepsi bombardierzy w całej Serie A. Na pojedynek Dusana Vlahovica z Ciro Immobile ręce zacierają sobie więc nie tylko sympatycy obu wymienionych zespołów. Tym starciem żyją już całe piłkarskie Włochy.

juventus lazio typy

Jakże pięknym scenariuszem byłaby sytuacja, w której to właśnie dwaj wyżej wymienieni zapisaliby się protokole meczowym jako zdobywcy bramek dla swoich drużyn. Jak mawiał klasyk, póki piłka w grze, to zdarzyć może się absolutnie wszystko. I tego się trzymajmy!

Ostatnie wyniki

Aby umiejętnie wyselekcjonować do pojedynku Juventus – Lazio zakłady bukmacherskie, bez wątpienia warto nieco bliżej przyjrzeć się historii bezpośrednich starć pomiędzy obiema ekipami:

  • Lazio – Juventus 0:2
  • Juventus – Lazio 3:1
  • Lazio – Juventus 1:1

Gdzie obejrzeć Juventus – Lazio. Transmisja?

Relacja na żywo z tego meczu będzie dostępna na antenie stacji Eleven Sports 1. Odbędzie się on dokładnie 16 maja 2022r. o godz. 20:45. Zgodnie z informacjami, które udało nam się odszukać, duet komentatorski będą stanowić Julian Kowalski oraz Marcin Nowomiejski.

Najczęstsze pytania

  • Kto jest faworytem meczu Juventus F.C. – SS Lazio?

Jak wskazują Juventus – Lazio kursy, dużo większe szanse na zwycięstwo zdają się mieć gospodarze tego starcia.

  • Czy Ciro Immobile wystąpi w tym spotkaniu?

Gra kapitana i najlepszego strzelca rzymian nie jest raczej zagrożona.

0 0 votes
Article Rating