Juventus – Sassuolo typy, kursy, analiza (15.08.2022)

Powrót Massimiliano Allegriego do Turynu miał pozwolić Starej Damie na nawiązanie do swoich najlepszych lat. Poprzedni sezon Włocha za sterami Bianconerich ciężko nazwać udanym. Jak rozpocznie się kolejny? Juventus – Sassuolo typy, kursy, analiza.

Juventus – Sassuolo typy bukmacherskie

Jak prezentują się najciekawsze Juventus – Sassuolo zakłady? Oto i one:

Plany są ambitne

Pozostawanie w cieniu zespołów z Mediolanu to czynność, która z pewnością nie przystoi drużynie pokroju Juventusu. Turyńczycy nie ukrywają więc, że ich nadrzędnym celem na kampanię 2022/2023 jest detronizacja obu ekip z modowej stolicy kraju. To zadanie nie będzie jednak należało do najłatwiejszych, gdyż zarówno Milan jak i Inter nie zanotowały w międzysezonowej przerwie większych osłabień.

juventus-sassuolo-typy

Na niekorzyść Biało-czarnych już na samym początku ligowych zmagań działa fakt, iż nigdy rywalizacja z Neroverdimi nie należała w ich przypadku do najłatwiejszych. Juventus – Sassuolo kursy na to, że oba zespoły zdobędą przynajmniej po jednej bramce wydają się być bardzo adekwatne do podejmowanego ryzyka. Podobnie zakłady związane z ilością wykonanych kornerów. Mamy wielką nadzieję, że te dwie propozycje pomogą nam udanie zainaugurować obstawianie włoskiej Serie A.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Sassuolo – Juventus 1:2
  • Juventus – Sassuolo 2:1
  • Juventus – Sassuolo 1:2

Bezpośrednie starcia pomiędzy Juve a Sassuolo bardzo często dostarczały kibicom całą masę ciekawych doznań. Nie ukrywamy, że na podobny scenariusz liczymy także podczas zbliżającego się pojedynku.

Ostatnie spotkania Juventusu

  • Juventus – Atletico 0:4
  • Real Madryt – Juventus 2:0
  • Barcelona – Juventus 2:2

Kłamstwem byłoby stwierdzenie, iż Bianconeri mają za sobą udany okres przygotowawczy. Właściwie żaden ze sparingów nie poszedł chyba po myśli Maxa Allegriego. Czy podobnie będzie wyglądało pierwsze spotkanie ligowe? O tym przekonamy się już niebawem.

Ostanie mecze Sassuolo

  • Modena – Sassuolo 3:2
  • Sassuolo – Vis Pesaro 4:1
  • Reims – Sassuolo 2:2

Sassuolo w swoich przedsezonowych spotkaniach mierzyło się z dużo niżej notowanymi zespołami. Bilans tych potyczek był jednak łudząco podobny do wyników osiąganych przez Starą Damę.

Kiedy i o której mecz Juventus – Sassuolo?

Rozpoczęcie omawianego pojedynku zaplanowano na godz. 20:45 w dniu 15 sierpnia 2022r.

Gdzie obejrzeć Juventus – Sassuolo?

Ze spotkania Juventus – Sassuolo transmisja będzie dostępna na antenach stacji Eleven Sports 1.

Fanom polskiej piłki przypadnie na pewno do gustu wiadomość, iż na łamach Lubsport pojawiają się interesujące teksty dotyczące właśnie tych konkretnych rozgrywek. Zachęcamy więc do rzucenia okiem na krótką analizę potyczki Lecha oraz Śląska Wrocław.