Korona – Górnik Zabrze typy, zakłady, kursy, transmisja, gdzie oglądać mecz? (PKO Ekstraklasa, 18.09)

W niedzielne wczesne popołudnie czeka nas kolejne starcie w ramach rozgrywek PKO Ekstraklasy, w Kielcach rozegrany zostanie mecz Korona – Górnik Zabrze. Typy na ten pojedynek znajdziecie poniżej.

Korona – Górnik Zabrze typy, redakcyjne analizy i najlepsze kursy

Kto wygra pojedynek Korona – Górnik Zabrze? Kursy bukmacherów faworyzują zespół gości. Jakie są nasze typy na spotkanie rozegrane w stolicy województwa świętokrzyskiego?

Obydwa zespoły chcą oddalić się od dołu tabeli

Zarówno kielczanie jak i zespół z Górnego Śląska po 9 ligowych kolejkach nie mają powodów do świętowania. Obydwa zespoły plasują się w dolnej części tabeli. Piłkarze Korony legitymując się bilansem 3 zwycięstw, 2 remisów oraz 4 porażek, zgromadzili na swoim koncie 11 punktów i zajmują 12 pozycję. Zabrzanie w swoim dorobku mają jedno oczko mniej na co złożyły się 2 zwycięstwa, 4 remisy i 2 porażki. Warto podkreślić, że wszystkie wyniki remisowe, Górnicy odnotowali w ostatnich 4 spotkaniach.

korona - gornik zabrze typy

Jak argumentujemy nasze na mecz Korona – Górnik Zabrze typy? Uważamy (na korzyść widowiska), że obydwa zespoły skończą spotkanie z golem. Analizując statystyki ligowe widzimy, że w 8 z 10 ostatnich spotkaniach, które zespół Górnika Zabrze rozegrał na wyjeździe obydwa zespoły trafiały do siatki. W końcowym rozrachunku stawiamy na wygraną gości z Górnego Śląska. Zespół Bartoscha Gaula legitymuje się lepszym bilansem ostatnio rozegranych, bezpośrednich meczów. Trzy z pięciu takich meczów kończyło się triumfem zabrzan.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Górnik Zabrze – Korona 3:2
  • Korona – Górnik Zabrze 0:0
  • Górnik Zabrze – Korona 3:0

Historia bezpośrednich pojedynków sięga 2005 roku. Spoglądając w statystyki widzimy, że bardzo często mecze te kończyły się remisem.

Korona – Górnik Zabrze gdzie obejrzeć potyczkę?

Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport- to kanały na których znaleźć będzie można relację z meczu Korona – Górnik Zabrze. Transmisja w internecie dostępna będzie na platformach Player.pl, myCanal, CANAL+ online a także Polsat Box Go.

O której start niedzielnego starcia?

Pierwszy gwizdek na Suzuki Arenie w Kielcach rozlegnie się w niedzielę, 18 września o godzinie 12:30.