Korona Kielce – GKS Katowice typy, kursy i transmisja

To już 33. kolejka Fortuna 1. ligi! Co tym razem wydarzy się w Kielcach? Specjalnie dla was przygotowaliśmy Korona Kielce – GKS Katowice typy.

Kapitalne typy na mecz Korona Kielce – GKS Katowice (14.05.2022)

Za faworyta tego pojedynku należy uznać Koronę Kielce. Przewidujemy, że komplet punktów zostanie na terenie gospodarzy starcia zaplanowanego na 14 maja.

Zacięty mecz i wygrana Korony

Uważamy, że to nie będzie jednostronny pojedynek. Analizując Korona Kielce – GKS Katowice zakłady, nie można założyć, że gospodarze wygrają bez większych problemów. GKS Katowice powinien postawić twarde warunki, mimo że w tabeli plasuje się znacznie niżej niż Korona.

Korona Kielce - GKS Katowice

“Scyzory” w ligowym zestawieniu zajmują czwartą lokatę. Dotychczas Korona zapisała na swoim koncie 55 punktów. Na ten dorobek złożyło się 15 wygranych, 10 remisów, a także 7 porażek. W ostatnich trzech spotkaniach Korona dwukrotnie wygrywała.

GKS Katowice w poprzednich trzech kolejkach również odnotował dwa zwycięstwa. Wszystko wskazuje na to, że katowiczanie są w dość dobrej formie, co sprawia, że mogą być dla Korony niewygodnym przeciwnikiem.

Mimo wszystko zakładamy, że to miejscowi wyjdą obronną ręką z tego pojedynku. Podsuwając wam takie Korona Kielce – GKS Katowice typy z tyłu głowy mamy to, iż kielczanie wygrali dwa z ostatnich trzech pojedynków z ekipą z Katowic. To chyba mówi samo za siebie i pokazuje, że “Scyzory” wiedzą, jak grać przeciwko temu rywalowi.

Przeglądając Korona Kielce – GKS Katowice kursy, oczywiście warto rzucić okiem na zdarzenia dotyczące bramek. Uważamy, że w tym spotkaniu będą one padać z obu stron. Skąd takie przypuszczenia? Wszystko za sprawą choćby tego, że w 8 z ostatnich 10 wyjazdowych meczów GKS-u Katowice, obie drużyny strzeliły gola.

Jeżeli bierzesz pod uwagę nasze Korona Kielce – GKS Katowice typy, to koniecznie powinieneś również rzucić okiem na poniższe rezultaty.

Ostatnie bezpośrednie mecze:

 • GKS Katowice – Korona Kielce 1:0
 • Korona Kielce – GKS Katowice 1:0
 • Korona Kielce – GKS Katowice 1:0

Ostatnie mecze Korony Kielce:

 • Odra Opole – Korona Kielce 3:1
 • Korona Kielce – Górnik Polkowice 2:1
 • Widzew Łódź – Korona Kielce 1:2

Ostatnie mecze GKS-u Katowice:

 • GKS Katowice – GKS Jastrzębie 3:1
 • Puszcza Niepołomice – GKS Katowice 1:1
 • GKS Katowice – Skra Częstochowa 3:0

Oto mocne punkty obu ekip

Kto do tej pory wyróżniał się w składach obu drużyn? Dla GKS-u Katowice najwięcej bramek zdobył Szymczak (11), a dla Korony Kielce – Łukowski (9).

Korona Kielce – GKS Katowice transmisja. Kiedy, gdzie, o której oglądać?

Spotkanie Korona – GKS zaplanowano na 14 maja. Początek rywalizacji o godz. 12:40. Korona Kielce – GKS Katowice transmisja dostępna będzie w telewizji. Mecz obejrzysz na kanale Polsat Sport.

FAQ

 • Gdzie znajdziesz transmisję z meczu Korona – GKS?

Pojawi się ona na kanale Polsat Sport.

 • Kiedy mecz Korona Kielce – GKS Katowice?

Spotkanie zaplanowane zostało na 14 maja, początek o 12:40.