Korona Kielce – Warta typy, transmisja i zakłady (15.08)

Pora zakończyć piątą kolejkę rywalizacji w rozgrywkach PKO Ekstraklasy. W ramach tego materiału zaprezentujemy wam bardzo atrakcyjne Korona Kielce – Warta typy. Bez wątpienia warto rzucić na nie okiem i być może skorzystać z naszych przewidywań.

Korona Kielce – Warta typy, które zasługują na uwagę

Z pewnością wielu miłośników piłki nożnej spojrzy na Korona Kielce – Warta zakłady. My uważamy, że faworytem tego spotkania będzie ekipa gospodarzy. Czy beniaminek rzeczywiście okaże się lepszy i pokona zespół poznańskiej Warty?

Korona zatrzyma komplet punktów?

Rozkręcają nam się zmagania w ramach najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Póki co na pierwszym miejscu znajduje się Wisła Płock, a kolejne lokaty zajmują ekipy Cracovii i Pogoni Szczecin. Wysoko stoją też notowania Korony Kielce.

Korona Kielce - Warta typy

“Scyzory” do tej pory zdobyły siedem punktów. Ta ekipa dwukrotnie wygrywała, raz zremisowała i raz opuściła boisko bez zdobyczy. Korona w ligowej tabeli zajmuje miejsce piąte. Zdecydowanie gorzej do tej pory radziła sobie Warta Poznań.

Ta ekipa aż trzykrotnie przegrała i raz zdołała pokonać drużynę przeciwną. Ma więc na koncie jedynie trzy “oczka”. Z tym mizernym wynikiem plasuje się w tabeli na 15. lokacie. Na pewno nie na takie wyniki liczyli fani poznańskiej Warty.

Jakie Korona Kielce – Warta typy mamy dla was przygotowane? Uważamy, że ten pojedynek wygrają gospodarze. Pod uwagę bierzemy choćby to, że kielczanie triumfowali w dwóch ostatnich konfrontacjach. Warta natomiast ostatnio przegrała i generalnie nie radzi sobie zbyt dobrze. Czuć, że ta ekipa po prostu nie może złapać wiatru w żagle.

Na które Korona Kielce – Warta kursy również warto zwrócić uwagę? Naszym zdaniem można pokusić się o wskazanie, która drużyna zdobędzie premierowego gola. Uważamy, że uczynią to goście z Poznania. A wszystko dlatego, że Warta otwierała wynik meczu w dziewięciu z ostatnich piętnastu spotkań w PKO Ekstraklasie.

Ostatnie mecze Korony Kielce:

  • Lechia – Korona Kielce 0:1
  • Korona Kielce – Śląsk 3:1
  • Cracovia – Korona Kielce 2:0

Trzeba przyznać, że Korona Kielce zanotowała bardzo udane wejście w sierpień. “Scyzory” mają na koncie dwa zwycięstwa z rzędu. Wcześniej szło im słabiej, choć też tragedii nie było. Może musieli okrzepnąć w najwyższej klasie?

Ostatnie mecze Warty:

  • Warta – Pogoń 1:2
  • Miedź – Warta 1:2
  • Warta – Wisła Płock 0:4

Warta w trzech ostatnich spotkaniach zdobyła tylko trzy punkty. Na pewno początek sezonu nie układa się po myśli tej drużyny.

Ostatnie mecze Korony i Warty:

  • Warta – Korona Kielce 3:0
  • Korona Kielce – Warta 3:0

Poprzedni mecz tych dwóch ekip miał miejsce 9 maja… 2009 roku. Wówczas Warta Poznań wygrała 3:0. Wcześniej takim samym rezultatem triumfowała Korona Kielce.

Na kiedy zaplanowano mecz Korona – Warta?

To spotkanie przewidziane zostało na 15 sierpnia 2022 roku. Początek sportowej rywalizacji o 19:00.

Gdzie dostępna będzie transmisja z meczu Korony z Wartą?

Zastanawiasz się Korona Kielce – Warta gdzie obejrzeć? Transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport, a także na Canal+ online.