Lech – Termalica typy, kursy, zapowiedź i transmisja

Lech Poznań powrotu PKO Ekstraklasy nie zaliczy do udanych. Zadowolone mogą być za to Słonie. Co przyniesie nam ich bezpośredni mecz?

Lech Poznań – Bruk-Bet Termalica Nieciecza typy (12.02.2022)

Zerknij na nasze Lech – Termalica typy i odpowiadające im kursy bukmacherskie.

Lech Termalica typy

Kolejorz wróci na właściwe tory?

Lech Poznań przegrał na inaugurację rundy wiosennej, nie bójmy się tego napisać, wygrany mecz z Cracovią. Podopieczni Macieja Skorży stracili co prawda gola jako pierwsi, ale później, aż do 77 minuty prowadzili 3:1. Wygrana, a nawet i jeden punkt, wymsknął się z rąk w doliczonym czasie gry. Kibiców Kolejorza spotkało spore rozczarowanie, ale czas otrzeć łzy i skonfrontować się z Termaliką Nieciecza.

Słonie mogą przystąpić do meczu z faworyzowanym Lechem Poznań z podniesioną głową. Termalica ograła na inaugurację rundy wiosennej 3:1 Jagiellonię Białystok. I biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki (w tym mecze towarzyskie), Bruk-Bet jest niepokonany od pięciu spotkań, z których wygrał aż cztery.

Kolejorz to jednak rywal z absolutnego topu. Faworyt do sięgnięcia po Mistrzostwo Polski. Stawiamy na to, że porażka w dramatycznych okolicznościach z Pasami, wpłynie mobilizująco na graczy Lecha. Gramy zatem na Lech – Termalica typy na wygraną gospodarzy. Twierdza Bułgarska jest niezdobyta od 11 ligowych meczy, a 6 ostatnich u siebie Lech wygrał. Dodatkowo, Słonie wyjątkowo leżą ekipie z Wielkopolski. Kolejorz wygrał każdy z pięciu ostatnich bezpośrednich meczy przeciwko ekipie z Niecieczy.

W trzech ostatnich domowych ligowych meczach Lech stracił tylko jednego gola, a Termalica na wyjazdach w Ekstraklasie, w trzech ostatnich meczach zdobyła tylko jedną bramkę. Stawiamy więc, że tym razem, obie drużyny NIE strzelą gola, a uczyni to tylko Lech Poznań.

Dopełniając nasze na Lech – Termalica typy, gramy też zakłady na to, że Kolejorz otworzy wynik nadchodzącego spotkania. Lech czynił to w 10 ze swoich ostatnich 15 meczy. Na uwagę zasługuje też fakt, że każdy z trzech ostatnich bezpośrednich meczy, kończył się wygraną Lecha 3:1.

Ostatnie bezpośrednie mecze
 • Termalica – Lech 1:3
 • Lech – Termalica 3:1
 • Termalica – Lech 1:3
Ostatnie mecze Lecha
 • Cracovia – Lech 3:3
 • Miedź – Lech 0:0
 • Lech – Mura 4:1
Ostatnie mecze Termalici
 • Termalica – Jagiellonia 2:1
 • Termalica – Radnik 1:1
 • Termalica – Kolubara 2:0

Co w trawie piszczy?

Lech Poznań nie może korzystać z usług rezerwowego Artura Sobiecha (kontuzja), ale w Kolejorzu liczą, że z dobrej strony pokaże się Dawid Kownacki. W barwach Słoni wciąż niezdolny do gry jest Żyra, ale kto wie, czy kilka minut nie dostanie wracający do zdrowia Tekijaski. Raczej wątpliwe wydaje się, by ten obrońca wybiegł w podstawowym składzie.

Gdzie oglądać Lech – Termalica? Transmisja

Znasz już na mecz Lech – Termalica kursy i typy, a gdzie oglądać transmisję? Mecz na żywo pokaże Canal+ Sport 3. Początek spotkania już 12 lutego 2022 roku, o godzinie 20:00. Wcześniej zagrają Radomiak – Raków, a nasze typy na ten mecz znajdziesz tutaj. Z kolei w jednym z późniejszych pojedynków Wisła Kraków zagra ze Stalą Mielec.

FAQ

 • Jaki jest bilans bezpośrednich meczy?

Lech wygrał każde, z ostatnich pięciu spotkań przeciwko Termalice.

 • Jakie zakłady warto postawić?

Typy sprawdzisz w naszej zapowiedzi meczu.

{
“@context”: “https://schema.org”,
“@type”: “FAQPage”,
“mainEntity”: [{
“@type”: “Question”,
“name”: “Jaki jest bilans bezpośrednich meczy?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Lech wygrał każde, z ostatnich pięciu spotkań przeciwko Termalice.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “Jakie zakłady warto postawić?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Typy sprawdzisz w naszej zapowiedzi meczu.”
}
}]
}