Lech – Wisła Płock typy i kursy – 22 października 2021

Lech Poznań spróbuje utrzymać dystans nad grupą pościgową za fotelem lidera PKO Ekstraklasy. Rywalem “Kolejorza” będzie Wisła Płock.

Cenne na Lech – Wisła Płock typy (22.10.2021)

Nasza redakcja przygotowała trzy typy bukmacherskie. Oto i one:

Zwróć uwagę przed wysłaniem zakładów, czy na mecz Lech – Wisła Płock kursy nie uległy jakiejkolwiek zmianie.

Lech - Wisła Płock typy

“Kolejorz” w drodze po trzecie zwycięstwo z rzędu, czy Wisła po niespodziankę?

Lech Poznań notuje ostatnio dobrą serię. Po niespodziewanej i trzeba uczciwie przyznać, niezasłużonej porażce z Jagiellonią, “Kolejorz” wygrał wszystkie cztery mecze – pucharowe starcie ze Skrą, sparing z ŁKS-em oraz mecze ligowe ze Śląskiem i w poprzedniej kolejce z Legią, co powinno dać poznaniakom dodatkowego kopa w najbliższym meczu. Mało tego, podopieczni Macieja Skorży nie stracili ani jednego gola w dwóch ostatnich meczach PKO Ekstraklasy. I choć Wisła Płock wygrała ostatnio u siebie 1:0 z silną Pogonią Szczecin, to trudno wyobrazić sobie, by Lech meczu przed własną publiką nie zakończył kompletem punktów. Dlatego stawiamy na Lech – Wisła Płock typy na zwycięstwo “Kolejorza”. Czysta jedynka to wciąż niezłe kursy bukmacherskie w odniesieniu do różnicy potencjału obu drużyn na przysłowiowym papierze. Lech wygrał też 5 z 8 ostatnich bezpośrednich meczy z Wisłą Płock, przegrywając tylko jeden z nich.

Przed spotkaniem Lech – Wisła Płock typy, które proponujemy to także over 2.5 gola. Dlaczego taka prognoza? Otóż, 3 z 4 ostatnich spotkań Lecha kończyło się z co najmniej 3 golami na tablicy. Także w 5 z 6 ostatnich meczy płocczan widzieliśmy przynajmniej trzy bramki. Dodatkowo 4 z ostatnich 6 bezpośrednich gier Lecha i Wisły przyniosły za każdym razem powyżej 2.5 gola.

Mamy też trzecią prognozę na piątkową konfrontację PKO Ekstraklasy. Spodziewamy się, że Lech Poznań wygra pierwszą połowę. Tak też było w 3 z 4 ostatnich meczy Lecha, za wyjątkiem pojedynku z Legią Warszawa. Wisła Płock nie wygrała z kolei pierwszej połowy w żadnym ze swoich ostatnich 5 meczy, przegrywając ją dwukrotnie. Warto więc w tym przypadku, naszym zdaniem, zaufać statystykom.

Lech Poznań – Wisła Płock kto nie zagra?

Kogo zabraknie w meczu “Kolejorza” z “Nafciarzami”. Kontuzje wykluczyły z gry Filipa Marchwińskiego oraz Mickeya van der Harta po stronie Lecha Poznań. W zespole Wisły Płock zawieszony jest defensor Jakub Rzeźniczak. Poza tym w meczu Lech – Wisła Płock składy powinny być złożone z wszystkich, aktualnie najlepszych piłkarzy.

Lech – Wisła Płock bezpośrednie mecze

Obejrzyj skrót ostatniego meczu i sprawdź historię bezpośrednich spotkań Lecha i Wisły Płock.

  • Wisła – Lech 1:0
  • Lech – Wisła 2:2
  • Wisła – Lech 0:2
  • Lech – Wisła 4:0
  • Lech – Wisła 2:1

Jak widzisz, w pięciu ostatnich meczach, trzy razy górą byli Lechici, raz padł remis, a raz wygrała Wisła Płock. Lech nie wygrał z “Nafciarzami” dwóch ostatnich meczy i czas wreszcie, naszym zdaniem, zakończyć tą złą passę, co pokazują przed Lech – Wisła Płock typy proponowane przez naszą redakcję.

Gdzie oglądać mecz Lech – Wisła Płock? Transmisja na żywo

Transmisja meczu na kanałach Canal+ Sport 3, Canal+ Sport oraz Canal+ 4K Ultra. Ponadto transmisja online na Polsat Box Go, Canal+ Online czy NC+ Go. Początek spotkania 22 października, o godzinie 20:30.

Gdzie obstawiać?

Chodzą Ci po głowie na mecz Lech – Wisła Płock zakłady? Sprawdź i porównaj trzech proponowanych przez nas bukmacherów, a więc STS, Fortuna oraz forBET. Wybierz najwyższe kursy, a my zaciskamy kciuki!

Przedmeczowe pytania

  • Gdzie transmisja meczu?

TV: Canal+ Sport 3, Canal+ Sport oraz Canal+ 4K Ultra. Online: Polsat Box Go, Canal+ Online oraz NC+ Go.

  • Jaki był wynik ostatniego bezpośredniego meczu?

Wisła Płock wygrała z Lechem 1:0

0 0 vote
Article Rating