Lechia – Korona Kielce typy, kursy, analiza (06.08.2022)

Zapewne głównie za sprawą rozegrania o jednego meczu mniej, to gdańszczanie są przed pierwszym gwizdkiem tej rywalizacji drużyną notowaną o kilka pozycji niżej od popularnych Scyzoryków. Pod czyje dyktando będzie przebiegał sobotni pojedynek? Kto ma większe szanse na końcowy triumf? Lechia – Korona Kielce typy, kursy, analiza.

Lechia – Korona Kielce typy bukmacherskie

Tego, jakie Lechia – Korona Kielce zakłady są warte największej uwagi, dowiecie się z paru poniższych zdań:

Piłka może przejść, ale zawodnik już niekoniecznie

Korona to zespół, który w przeszłości słynął z wyjątkowo brutalnej gry. Kielczanie wyznawali starą piłkarską zasadę, która mówiła, iż piłka może przejść, ale zawodnik już zdecydowanie nie. Po trzech meczach kampanii 2022/2023 mamy pewne przypuszczenia, że ta strategia ponownie jest w ich przypadku w użyciu. Dotychczas jej wynikiem nie było otrzymanie tzw. kary ostatecznej tj. kartki koloru czerwonego, ale już niebawem może to ulec zmianie. Niewykluczone, że będzie to właśnie podczas sobotniego popołudnia.

lechia-korona-kielce-typy

Mimo wszystko mamy nadzieję, że omawiana batalia nie upłynie nam pod znakiem agresji i częstego przerywania gry. Lechia – Korona Kielce kursy na to, że obie drużyny strzelą bramkę, wydają się bowiem bardzo kuszące. Biało-zieloni są co prawda delikatnymi faworytami tego boju, ale powyższy zakład ma chyba dużo większe szanse pozytywnego rozstrzygnięcia. Tak przynajmniej podpowiada nam nasz bukmacherski nos.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Korona – Lechia 1:2
  • Lechia – Korona 2:0
  • Korona – Lechia 0:0

Stroną przeważającą w historii bezpośrednich potyczek pomiędzy obiema drużynami jest Lechia. Wiele wskazuje na to, że ta tendencja nadal zostanie podtrzymana.

Ostatnie spotkania Lechii

  • Widzew – Lechia 2:3
  • Lechia – Rapid 1:2
  • Rapid – Lechia 0:0

Powrót do ligowych zmagań po nieudanej próbie podbicia europejskich aren był bardzo wymagający. Lechiści rzutem na taśmę ograli jednakże wymagającego beniaminka z Łodzi. Jak pójdzie im w starciu z drugim debiutantem? Czas pokaże.

Ostanie mecze Korony

  • Korona – Śląsk 3:1
  • Cracovia – Korona 2:0
  • Korona – Zoria 1:4

Zderzenie Korony z najwyższą klasą rozgrywkową było dość bolesne. W ich poczynaniach podczas meczu ze Śląskiem można było jednak dostrzec już wiele pozytywów. Jeśli uda im się co najmniej w 50% nawiązać do tego meczu, to przynajmniej jedno oczko powinno wrócić do stolicy województwa świętokrzyskiego.

Kiedy Lechia – Korona Kielce? O której?

Rozpoczęcie meczu Lechia Gdańsk – Korona Kielce zaplanowano na godz. 15:00 w dniu 6 sierpnia 2022r. O tym gdzie obejrzeć Lechia – Korona Kielce przeczytacie natomiast w kolejnym akapicie.

Gdzie oglądać Lechia – Korona Kielce?

Przekaz na żywo z tego pojedynku będzie można śledzić na antenach stacji Canal + Sport oraz Canal + Sport 3.

Prawdziwych fanów polskiego futbolu zapraszamy także do rzucenia okiem na analizę dotyczącą batalii pomiędzy GKS-em Katowice a Zagłębiem Sosnowiec.