Legia – Spartak typy, kursy, zapowiedź ✔️ 9.12.2021

W grupie C Ligi Europy jeszcze wszystko jest możliwe. Spoglądając jednak na ostatnią grę Legii Warszawa, trudno o optymizm.

Typy na mecz Legia Warszawa – Spartak Moskwa

Na początek zapoznaj się z naszymi przewidywaniami co do nadchodzącego meczu, a następnie zechciej poświęcić chwilę na zapowiedź i analizy.

legia spartak typy

Legia dokona cudu i przedłuży żywot w europejskich pucharach?

Na to liczą, choć coraz mniej w to wierzą kibice przy Łazienkowskiej. Legia Warszawa wciąż znajduje się w głębokim kryzysie, będąc u dołu tabeli PKO Ekstraklasy. Wszystko posypało się też w europejskich pucharach, gdzie Legioniści zaczęli z wysokiego C, a ostatnio przegrali trzy mecze z rzędu. Co prawda, w pierwszym meczu ze Spartakiem w Moskwie, Legia wygrała, ale teraz, trudno nie dostrzec, że Wojskowi są zupełnie inną drużyną. Przynajmniej od strony mentalnej. Gorszą. Co z tego wyniknie?

Nasze przed Legia – Spartak typy nie są optymistyczne. Spodziewamy się zwycięstwa gości. Legia przegrała trzy ostatnie mecze w Lidze Europy, a na 15 ostatnio rozegranych spotkań, 11 razy schodziła z boiska pokonana. Ostatni mecz ligowy 0:1 z Cracovią i trudna wygrana w Pucharze Polski z Motorem Lublinem nie budują tej drużyny przed decydującym starciem w Lidze Europy. A Spartak Moskwa? Ekipa ze stolicy Rosji od trzech meczy jest niepokonana, a w tym czasie potrafiła wygrać na europejskiej arenie z silnym Napoli, które dwa razy ograło Legię. Spartak z całą pewnością będzie chciał wziąć rewanż na Legii za porażkę z Moskwy, a kiedy, jak nie teraz, kiedy Mistrz Polski jest rozbity, będzie ku temu lepsza okazja? Dlatego niestety, ale chłodną głową analizując, spodziewamy się zwycięstwa gości z Moskwy.

Mamy jednak też dwa kolejne na mecz Legia – Spartak typy bukmacherskie. Pierwszy – powyżej 2.5 gola w meczu i drugi – obie strzelą. Dlaczego over 2.5 gola? Ponieważ padał w 9 z ostatnich 15 meczy Legii Warszawa oraz 3 z 4 ostatnich meczy Spartaka Moskwa. Dlaczego BTTS? Bowiem aż 10 z 10 ostatnich meczy Spartaka Moskwa kończyło się bramkami obu zespołów.

Bezpośrednie mecze

Legia Warszawa mierzyła się ze Spartakiem Moskwa do tej pory pięciokrotnie i trzeba przyznać, że rywale dość dobrze leżą Wojskowym. W obliczu kryzysu w Legii może mieć to jednak drugorzędne znaczenie.

  • Spartak – Legia 0:1
  • Spartak – Legia 2:3
  • Legia – Spartak 2:2
  • Legia – Spartak 0:1
  • Spartak – Legia 2:1

Pięć meczy, dwie wygrane Legii, dwie Spartaka no i jeden remis.

Legia Warszawa – Spartak Moskwa transmisja na żywo

Z meczu Legia – Spartak transmisja będzie dostępna w TVP 2. Początek meczu zaplanowano na godzinę 18:45, a sędzią głównym będzie Słoweniec, Matej Jug.

Gdzie obstawiać?

Jeżeli chcesz wykorzystać nasze na Legia – Spartak typy, bądź masz swoje pomysły, polecamy zajrzeć do bukmacherów STS, Betfan oraz PZBuk. W naszym odczuciu zakłady te przygotowały najbardziej korzystne kursy bukmacherskie.

Pytania o mecz Legia – Spartak

  • Gdzie transmisja meczu Legia – Spartak?

Legia Warszawa – Spartak Moskwa obejrzysz na TVP 2.

  • Kto jest faworytem?

Bukmacherzy wskazują na przyjezdnych z Moskwy. Możesz sprawdzić także nasze typy.