Legia – Warta typy bukmacherskie i transmisja

W 21. kolejce Ekstraklasy czeka na nas spotkanie Legia – Warta. Typy na ten pojedynek znajdziesz poniżej.

Aktualne typy na Legia Warszawa – Warta Poznań (13.02.2022)

Sprawdź nasze przewidywania.

legia warta typy

Czy Legioności w końcu opuszczą strefę spadkową?

Przed nami pojedynek Legia – Warta. Typy bukmacherów zdecydowanie stawiają w roli faworytów zespół ze stolicy. Wydawać może się, że do rundy wiosennej Wojskowi przystąpili z nową energią i nie wyglądają już tak kiepsko jak na jesieni, kiedy to przegrywali praktycznie z każdym.

Warszawiacy zaprezentowali się dobrze w meczach towarzyskich oraz pewnie rozbili (3:1) w inaugurującym meczu o punkty w 2022 roku na wyjeździe Zagłębie Lubin. Poznaniacy w ligowej tabeli znajdują się tuż pod Legionistami i niewiele wskazuje na to, by ta sytuacja uległa zmianie. Wydawać może się, że z zespołu Warty Poznań z poprzedniego sezonu zostało już tylko wspomnienie.

W historii różnych rozgrywek zespoły te rozegrały między sobą tylko 3 spotkania. We wszystkich zwyciężali Wojskowi, tracąc przy tym tylko 2 bramki. Biorąc pod uwagę te statystyki oraz aktualną formę nie dziwi, że na niedzielne spotkanie Legia – Warta kursy są wręcz jednostronne.

Jesteśmy gotowi zaryzykować stwierdzenie, że wszystko, co dobre w tym spotkaniu spotka tylko zespół ze stolicy. Naszym zdaniem Legioniści prowadzić będą grę od początku spotkania do końcowego gwizdka. W tym pojedynku powinniśmy zobaczyć z pewnością więcej, niż 2.5 bramki. Do tej pory bezpośrednie spotkania kończyły się szczęśliwie dla Wojskowych. Godny odnotowania jest również fakt, że w każdym z 3 rozegranych bezpośrednich spotkań, to warszawiacy trafiali do siatki Zielonych jako pierwsi.

Zachęcamy do zapoznania się z tabelą ostatnich wyników obydwu zespołów.

Ostatnie bezpośrednie spotkania 
Warta – Legia  0:2

Legia – Warta 3:2

Warta – Legia 0:3

Ostatnie mecze Legii Warszawa 
Legia – GKS Bełchatów 4:0

Zagłębie Lubin – Legia 1:3

Legia – Radomiak Radom 4:0

Ostatnie mecze Warty Poznań
Warta – Górnik Łęczna 1:1

Metalist Kharkiv – Warta 0:0

Warta – Shkendija 1:3

Sytuacja kadrowa przed spotkaniem Legia – Warta

Jak to bywa praktycznie przez cały sezon szkoleniowiec Legii nie będzie miał do dyspozycji wszystkich swoich piłkarzy. W meczu z Zielonymi do składu meczowego nie załapią się kontuzjowani Bartosz Kapustka oraz Joel Abu Hanna, a także Yuri Ribeiro, który przeszedł operację wycięcia wyrostka robaczkowego i czeka go około dwumiesięczna przerwa w grze. Z drużyny gości póki co nie dotarły informacje o ewentualnych absencjach. Mimo osłabień w zespole wojskowych są oni nadal faworytem do triumfu. Pozostałe na spotkanie Legia – Warta typy znajdziesz w tekście.

Kto przeprowadzi transmisję?

Początek spotkania przy Stadionie Wojska Polskiego w Warszawie 13.02.2022 o godzinie 17.30. Spotkanie to obejrzeć będzie można w Canal+ Premium, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra HD. Dodatkowo ze spotkania Legia – Warta transmisja w internecie dostępna będzie w serwisach CANAL+ online, Player.pl i Polsat Box Go.

FAQ

  • Kto oferuje najlepsze kursy?

Na spotkanie Legia – Warta, zakłady najlepiej postawić u bukmacherów takich jak 3, forBET i STS.

  • Kto wygrał ostatni bezpośredni mecz?

Ostatnie bezpośrednie spotkanie tych drużyn rozegrane zostało 14.08.2021 i zakończyło się zwycięstwem Legii Warszawa 2:0.

{
“@context”: “https://schema.org”,
“@type”: “FAQPage”,
“mainEntity”: [{
“@type”: “Question”,
“name”: “Kto oferuje najlepsze kursy?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Na spotkanie Legia – Warta, zakłady najlepiej postawić u bukmacherów takich jak LVBET, forBET i STS.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “Kto wygrał ostatni bezpośredni mecz?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Ostatnie bezpośrednie spotkanie tych drużyn rozegrane zostało 14.08.2021 i zakończyło się zwycięstwem Legii Warszawa 2-0.”
}
}]
}