Legia – Warta typy, kursy oraz zakłady, gdzie oglądać spotkanie na żywo? (PKO Ekstraklasa, 08.10.2022)

Równo siedem dni po hitowym starciu z Lechem podopieczni Kosty Runjaica podejmą inną ekipę ze stolicy Wielkopolski. Czy tym razem uda im się sięgnąć po komplet punktów? Legia – Warta gdzie obejrzeć, typy, kursy oraz zakłady.

Legia – Warta typy warte uwagi

Sprawdźcie, jakie Legia – Warta zakłady bukmacherskie udało nam się dla Was wyselekcjonować:

Spora konkurencja

Postronny kibic śledzący rozgrywki PKO Ekstraklasy powinien być aktualnie w siódmym niebie. Po jedenastu kolejkach brak jest bowiem wyraźnego lidera. Kilka zespołów znajduje się w ligowym czubie, jednak żaden z nich nie potrafi zagrzać sobie miejsca na samym szczycie na nieco dłuższy czas.

W chwili tworzenia tego tekstu Legioniści okupują pozycję numer trzy. Przy odrobinie szczęścia i korzystnym wyniku pojedynku z udziałem Pogoni może udać im się ponownie zameldować na mistrzowskim tronie. Do tego potrzebna jest jednak rzecz jasna pewna wygrana nad Wartą.

Nie jesteśmy 100% przekonani, że gospodarze zakończą tę rywalizację w charakterze zwycięzców. Proponujemy więc Legia – Warta typy na triumf tych pierwszych w przynajmniej jednej z połów. Uważamy, że nie warto kusić losu.

legia-warta-typy

Arbitrem wyznaczonym do prowadzenia tej batalii jest pan Jarosław Przybył. Z uwagi na niezbyt dobrą ocenę jego pracy przez kilka ostatnich kolejek był on oddelegowany na zaplecze polskiej ekstraklasy. Czy przywrócenie go do pracy na spotkanie z udziałem Legii jest dobrym pomysłem? Mamy pewne wątpliwości. Bukmacherski nos podpowiada nam, że przy Łazienkowskiej nie zabraknie w sobotę kontrowersji. Całkiem możliwe, że wynikiem jednej z nich będzie czerwony kartonik dla którejś z ekip. Legia – Warta kursy na takie zdarzenie są wyjątkowo zachęcające. Warto zatem wziąć taki scenariusz pod uwagę.

Bezpośrednie mecze Legia – Warta

  • Legia – Warta 0:1
  • Warta – Legia 0:2
  • Legia – Warta 3:2

Jak pokazuje powyższy wycinek z bezpośredniej rywalizacji Legii i Warty, poznaniacy nie byli dla Wojskowych zbyt łatwym przeciwnikiem. Jeśli wyznacznikiem aktualnej dyspozycji ekipy z Wielkopolski miałby być ostatni bój ze Śląskiem, to o trzy oczka ponownie może być stosunkowo trudno.

Gdzie obejrzeć Legia – Warta?

Ze spotkania Legia – Warta transmisja będzie dostępna na antenach kilku stacji telewizyjnych. Mowa tu kolejno o TVP Sport, Canal + Sport, Canal + Sport 3 oraz Canal + 4K Ultra.

Gdzie mecz Legia – Warta? O której?

Omawiane starcie odbędzie się oczywiście na obiekcie przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie. Jego początek zaplanowano na godz. 17:30 w dniu 8 października bieżącego roku.

W sobotnie popołudnie będzie miał miejsce także niezwykle ciekawy pojedynek na włoskich boiskach. W prawdziwym hicie Serie A naprzeciw siebie staną ekipy Milanu oraz Juventus. Kilka słów na temat tego meczu znajdziecie pod niniejszym linkiem.