Leo Messi z fantastycznym golem z rzutu wolnego (WIDEO)

Lionel Messi gol

Inter Miami zmierzył się dzisiejszej nocy z FC Dallas. Gwiazdą Interu po raz kolejny był Lionel Messi. Argentyńczyk zdobył dwa gole i pewnie trafił także w serii rzutów karnych. Ozdobą meczu było jego trafienie z 85. minuty, kiedy to zerwał przysłowiową pajęczynę strzałem z rzutu wolnego.

Świetny gol Messiego z rzutu wolnego

Mecz FC Dallas – Inter Miami zakończył się remisem 4:4 i do wyłonienia zwycięzcy konieczna była seria jedenastek. W niej skuteczniejsi okazali się gracze Interu Miami, którzy trafili wszystkie rzuty karne, przy jednym błędzie rywali. To Inter awansował do ćwierćfinału play-offów. Kolejny raz świetną dyspozycją błysnął Lionel Messi. Argentyńczyk po przenosinach do Stanów Zjednoczonych nie przestaje strzelać. Dzisiejszej nocy zanotował dwa gole, a to co zrobił w 85. minucie jest na ustach kibiców całego świata. Leo Messi ustawił piłkę nieopodal skraju pola karnego i pięknym strzałem umieścił ją w samym okienku bramki, strzeżonej przez Martena Paesa. Zresztą zobaczcie bramkę Leo Messiego na poniższym nagraniu wideo. Palce lizać!

Był to już piąty gol Messiego w trzecim występie w barwach Interu Miami. Argentyńczyk ma także na koncie jedną asystę. Cóż, powiedzieć, że Lionel Messi przeżywa w Stanach Zjednoczonych drugą młodość, to jakby nie mówić nic. Klasa.