ŁKS Łódź – Sandecja typy, transmisja i zapowiedź

W aktualnej kolejce Fortuna 1. Ligi czeka na nas starcie bezpośrednich “sąsiadów” w tabeli.

Najciekawsze typy przed ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz (8.04.2022)

Z tej okazji przygotowaliśmy na pojedynek ŁKS Łódź – Sandecja typy, które pomogą w obstawieniu zakładów.

Która z drużyn przybliży się do walki o Ekstraklasę?

Jeśli chcesz postawić na pojedynek ŁKS Łódź – Sandecja zakłady, warto zapoznać się z naszymi przewidywaniami. Analizując sytuację w ligowej tabeli, piątkowe starcie zapowiada się niezwykle pasjonująco. Do tej pory drużyna ŁKS-u mierzyła się z Sandecją 11-krotnie. Łodzianie zwyciężali 5-krotnie, nowosądeczanie 4-krotnie, a 2-krotnie mecz kończył się remisem.

łks łódź sandecja typy

Obydwa teamy bardzo dobrze prezentują się w obecnej fazie rozgrywek i nadal są w walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Do końca rozgrywek tego sezonu pozostało jeszcze 10 kolejek. Łodzianie zajmują w tej chwili 7, a nowosądeczanie 6 miejsce w tabeli. Naszym zdaniem w piątkowym meczu na stadionie przy ulicy Unii Lubelskiej w Łodzi możemy być świadkami niespodzianki.

Analizując statystyki z obecnego sezonu możemy znaleźć wiele ciekawych informacji i wyciągnąć wiele wniosków. Jednym z nich niech będzie wykres formy prezentowanej przez drużynę gości. Chociaż większość bukmacherów upatruje w roli faworytów drużynę gospodarzy, my dzięki tym statystykom uważamy, że podopieczni trenera Dariusza Dudka mogą zwyciężyć na trudnym terenie.

W ostatnich 10 meczach rozegranych w ramach rozgrywek I Ligi na wyjeździe, drużyna Sandecji triumfowała aż 6-krotnie. Żeby uargumentować drugi z naszych typów, musimy cofnąć się do statystyk bezpośrednich pojedynków. Jak pisaliśmy powyżej, piątkowi rywale mierzyli się ze sobą do tej pory 11-krotnie, aż 8-krotnie w tych meczach padło więcej niż 2.5 bramki. Naszym zdaniem te typy mają szansę się sprawdzić i warto na nie postawić. Zwłaszcza, że na wygraną gości w meczu ŁKS Łódź – Sandecja kursy są atrakcyjne.

Ostatnie bezpośrednie spotkania

Sandecja – ŁKS Łódź 0:1
Sandecja – ŁKS Łódź 2:1
ŁKS Łódź – Sandecja 4:1

Ostatnie mecze ŁKS-u Łódź

Podbeskidzie – ŁKS Łódź 1:1
ŁKS Łódź – Miedź Legnica 0:1
Resovia – ŁKS Łódź 1:2

Ostatnie mecze Sandecji

Sandecja – GKS Jastrzębie 2:0
Sandecja – Korona Kielce 2:2
Cracovia – Sandecja 1:0

Jak wygląda sytuacja kadrowa?

Powyżej przedstawiliśmy nasze na mecz ŁKS Łódź – Sandecja typy. W chwili powstawania tej analizy nie mamy informacji o żadnych urazach w szeregach obydwu drużyn.

Gdzie obejrzeć mecz ŁKS Łódź – Sandecja?

Pierwszy gwizdek arbitra w Łodzi w piątek, 8 kwietnia o godzinie 20:30. Spotkanie obejrzeć będzie można w Polsacie Sport. Ponadto z meczu ŁKS Łódź – Sandecja transmisja online dostępna będzie w Polsat Box Go oraz na platformie Statscore po wykupieniu dostępu.

FAQ

  • Kto jest faworytem?

Nasze na pojedynek ŁKS Łódź – Sandecja typy sprawdzisz w środku tekstu.

  • Jak zakończył się ostatni bezpośredni mecz?

Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami rozegrane zostało 26 września 2021 roku w Nowym Sączu. Zakończyło się wygraną ŁKS-u 1:0.

To nie wszystko, mamy dla Ciebie także typy na mecz Korony z Zagłębiem Sosnowiec.

0 0 votes
Article Rating