Miedź – Resovia typy, kursy, transmisja spotkania

Przed nami mecz w ramach 26. kolejki Fortuna 1 Ligi. Nasze oczy zwrócone będą na stadion obecnego lidera w Legnicy.

Najciekawsze typy na spotkanie Miedź Legnica – Resovia (2.04.2022)

Z tej okazji przygotowaliśmy na pojedynek Miedź – Resovia typy.

Czy będziemy świadkami kolejnego zwycięstwa legniczan?

Wiele wskazuje na to, że w tym sezonie drużyna Miedzi pewnie zmierza w kierunku awansu do rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. Po 25. kolejkach zgromadzili 57 punktów i z przewagą 14 punktów są liderami rozgrywek. Na ten bilans złożyła się fenomenalna postawa w wielu spotkaniach i ilość 17 wygranych, 6 remisów i tylko 2 porażek. Podopieczni trenera Wojciecha Łobodzińskiego rządzą i dzielą w rozgrywkach.

miedź resovia typy

Nie ma powodów by dziwić się czemu przed spotkaniem Miedź – Resovia kursy oferowane przez bukmacherów na zwycięstwo ekipy z Dolnego Śląska nie są wygórowane. W tym sezonie sposób na legniczan znalazły tylko drużyny Stomilu Olsztyn i ŁKS-u Łódź (obydwa mecze rozegrano we wrześniu ubiegłego roku).

Rzeszowianie nie mogą pochwalić się tak fenomenalnym rekordem. Do tej pory zaliczyli 8 zwycięstw, 6 remisów i 10 porażek, co daje 30 punktów i 11 pozycję. Nasze na mecz Miedź – Resovia typy, to pewna wygrana gospodarzy i ponad 1.5 bramki w spotkaniu. Co do obydwu punktów jesteśmy przekonani, że tak się wydarzy. Ostatnie 10 ligowych spotkań legniczan to tylko 2 remisy i aż 8 zwycięstw. Dodatkowo warto zaznaczyć, że 11 z 15 ostatnich pojedynków rozegranych przez legniczan kończyło się z więcej niż 1.5 golami.

Poniżej prezentujemy tabelę z ostatnimi wynikami obydwu zespołów

Ostatnie bezpośrednie spotkania

 • Resovia – Miedź 0:2
 • Resovia – Miedź 0:0
 • Miedź – Resovia 4:0

Ostatnie mecze Miedzi

 • ŁKS Łódź – Miedź 0:1
 • Miedź – Korona Kielce 1:1
 • GKS Jastrzębie – Miedź 0:2

Ostatnie mecze Resovii

 • Górnik Łęczna – Resovia 0:4
 • Resovia – ŁKS Łódź 1:2
 • Korona Kielce – Resovia 2:1

Pogląd na sytuację kadrową

W danej chwili nie docierają do nas żadne informacje o ewentualnych absencjach spowodowanych kontuzjami. Jeśli chcecie obstawiać spotkanie Miedź – Resovia, typy stworzone przez nas znajdziecie powyżej.

Transmisja Miedź – Resovia

Początek spotkania w Legnicy w sobotę, 2 kwietnia o godzinie 12:40. Transmisja dostępna będzie w Polsat Sport. Ponadto ze spotkania Miedź – Resovia transmisja online przeprowadzona zostanie na platformie Polsat Box Go oraz w serwisie Statscore, po wykupieniu dostępu.

FAQ

 • Kto ma najlepsze kursy?

Jeśli chcecie postawić na pojedynek Miedź – Resovia zakłady, zachęcamy do zapoznania się ofertą bukmacherów takich jak STS i forBet. Poszczególne kursy podaliśmy w tekście.

 • Kto wygrał ostatnie bezpośrednie starcie?

Ostatni bezpośredni pojedynek rozegrany został 19 października ubiegłego roku w Rzeszowie i zakończył się wynikiem 2:0 dla legniczan.

Zobacz ponadto typy na mecz Termaliki.

5 1 vote
Article Rating