Milan – Atalanta typy, kursy, transmisja (15.05.2022)

Zaledwie dwupunktowa przewaga nad odwiecznym rywalem nie pozwala Rossonerim na choćby chwilę nieuwagi. Jak podopieczni Stefano Pioliego poradzą sobie w rywalizacji z popularną La Deą? Milan – Atalanta typy, kursy, transmisja.

Milan – Atalanta typy za darmo

W niniejszym akapicie przedstawiamy Wam nasze autorskie typy na Milan – Atalanta:

Człowiek od zadań specjalnych

Czy w szeregach Milanu znajduje się zawodnik, który mimo licznych dokonań nadal nie jest dostatecznie doceniany? Ależ oczywiście, że tak! Mowa rzecz jasna o Olivierze Giroud. Francuski napastnik wciąż nie jest uważany, za najgroźniejszą broń ekipy z San Siro, a przecież to do niego należy w tej chwili miano drugiego najlepszego strzelca w całej drużynie. Były zawodnik Chelsea nie notuje co prawda ostatnio tak rewelacyjnych występów jak Sandro Tonali, ale tak czy siak pozostawienie go bez opieki choćby na moment może skończyć się doprawdy tragicznie. Jesteśmy przekonani, że to właśnie wymieniona dwójka będzie siała największe spustoszenie w szeregach defensywy z Bergamo.

milan atalanta typy

Wszelkie działania zespołu z Mediolanu nie zostaną raczej bez odpowiedzi popularnych Orobitów. Ewentualny triumf może bowiem wywindować ich nawet w okolice lokaty numer pięć. Stawka jest więc bardzo wysoka. Oby oznaczało to wieczór pełen emocji i niezapomnianych wrażeń. Takie bowiem kochamy najbardziej.

Ostatnie bezpośrednie mecze

Osoby, które lubią podejść do typowania w sposób maksymalnie profesjonalny, z nieskrywaną ciekawością sprawdzą na pewno historię bezpośrednich potyczek pomiędzy obiema drużynami:

  • Atalanta – Milan 2:3
  • Atalanta – Milan 0:2
  • Milan – Atalanta 0:3

Transmisja meczu Milan – Atalanta, gdzie oglądać na żywo?

Wyłączność na relacjonowanie rozgrywek włoskiej ekstraklasy ma stacja Eleven. Transmisja Milan – Atalanta na żywo będzie więc dostępna na antenie Eleven Sports 1.

Pytania od graczy

  • O której początek meczu AC Milan – Atalanta BC?

Pierwszy gwizdek tego starcia zaplanowano na godz. 18:00 w dniu 15 maja 2022r.

  • Kto jest faworytem tej potyczki?

Dużo większe szanse na końcowy triumf mają naszym zdaniem piłkarze AC Milan.

Zainteresowanych zapraszamy również do lektury naszego kolejnego tekstu, w którym to nieco bliżej przyglądamy się rywalizacji pomiędzy Radomiakiem a Wisłą Kraków.