Motor Lublin – KKS Kalisz typy, transmisja i zapowiedź (10.08)

Wiele osób śledzi rozgrywki PKO Ekstraklasy, dużo mniejszym zainteresowaniem cieszy się natomiast rywalizacja w II lidze. Tam jednak też dzieje się sporo i nie brakuje ciekawych meczów. W niniejszym tekście prezentujemy najlepsze Motor Lublin – KKS Kalisz typy – ten pojedynek też powinien być niezwykle interesujący!

Motor Lublin – KKS Kalisz typy, które powinny przykuć uwagę

Analizujesz Motor Lublin – KKS Kalisz zakłady i nie do końca wiesz, na co warto postawić? Tradycyjnie spieszymy z pomocą i prezentujemy naszą prognozę. Jak najbardziej warto z niej skorzystać!

Gole z obu stron i wygrana Motoru Lublin?

Spoglądając na Motor Lublin – KKS Kalisz kursy, warto mieć na uwadze choćby aktualną sytuację w tabeli eWinner 2. ligi, choć oczywiście nie tylko ona jest ważna – liczą się również inne czynniki, które mogą wpłynąć na przebieg spotkania zaplanowanego na 10 sierpnia 2022 roku.

Motor Lublin - KKS Kalisz typy

Jeżeli chodzi o dotychczasowe wyniki, to KKS Kalisz raz wygrał i dwukrotnie dzielił się punktami z innymi ekipami. Ma na koncie pięć punktów. Z tym dorobkiem kaliski zespół znajduje się na ósmym miejscu w tabeli eWinner 2. ligi.

Motor Lublin natomiast w tym samym zestawieniu zajmuje 18. lokatę. Lubelska drużyna jest więc ostatnia. Dotychczas Motor prezentował się bardzo mizernie. Dwukrotnie remisował i dwa razy musiał uznawać wyższość drużyn przeciwnych. Dwa punkty w czterech spotkaniach to szalenie słaby rezultat.

A jak będzie tym razem? Przewidujemy, że lubelska ekipa zdoła przełamać fatalną passę i w końcu wygra. Podsuwając wam takie Motor Lublin – KKS Kalisz typy, kierujemy się choćby tym, że drużyna z Kalisza przegrała sześć z ostatnich dziesięciu wyjazdowych meczów w drugiej lidze.

Przeczuwamy poza tym, że w tym spotkaniu trafiać będą przedstawiciele obu ekip. Podając takie przewidywania, na uwadze mamy między innymi fakt, że gole z obu stron padały w czterech z ostatnich pięciu meczów Motoru Lublin.

Ostatnie mecze Motoru Lublin:

  • GKS Jastrzębie – Motor Lublin 2:1
  • Górnik Polkowice – Motor Lublin 2:0
  • Motor Lublin – Śląsk II Wrocław 4:2

Motor Lublin po raz ostatni wygrał w pucharowym starciu z rezerwami Śląska Wrocław. W lidze ten zespół sprawuje się mizernie i na pewno ma o czym myśleć przed kolejnymi pojedynkami.

Ostatnie mecze KKS-u Kalisz:

  • KKS Kalisz – Górnik Polkowice 2:2
  • Olimpia Elbląg – KKS Kalisz 2:2
  • Wigry Suwałki – KKS Kalisz 0:4

KKS Kalisz ostatnimi czasy dwukrotnie zremisował. Wcześniej natomiast wygrywał. Tym razem – według naszych przewidywań – kaliski zespół będzie musiał przełknąć gorycz porażki.

Ostatnie mecze Motoru Lublin i KKS-u Kalisz:

  • Motor Lublin – KKS Kalisz 1:0
  • KKS Kalisz – Motor Lublin 0:0
  • KKS Kalisz – Motor Lublin 1:1

Ostatni pojedynek tych dwóch zespołów odbył się 23 kwietnia 2022 roku. Wówczas Motor wygrał 1:0. Wcześniej lubelska ekipa dwukrotnie remisowała z KKS-em Kalisz.

Kiedy mecz Motoru z KKS-em?

To spotkanie odbędzie się 10 sierpnia 2022 roku. Początek meczu zaplanowany został na godzinę 19:00.

Gdzie oglądać Motor – KKS?

Motor Lublin – KKS Kalisz gdzie obejrzeć? Transmisja dostępna będzie na WP Pilot.