Motor Lublin – Legia typy, kursy, analiza ✔️ 1-12-2021

Przed nami mecze w ramach 1/8 Fortuna Pucharu Polski. Niezwykle ciekawie zapowiada się spotkanie w Lublinie. Z tej okazji przygotowaliśmy przed pojedynkiem Motor Lublin – Legia typy.

Motor Lublin – Legia Warszawa – nasze typy na pucharowe spotkanie

Analizując dotychczasowe wyniki obydwu zespołów, formę zawodników i miejsce w tabeli przedstawiamy na mecz Motor Lublin – Legia typy. Do tego dodamy strony, na których według nas znaleźć można najlepsze kursy. Warto upewnić się czy w dniu obstawiania te kursy nadal są aktualne.

Motor Lublin Legia typy

Motor Lublin zwycięży w spotkaniu z Legią

Ten scenariusz wydawać może się dość sensacyjny, ale uważamy że nie jest niemożliwy. Co prawda Legia w ostatniej kolejce Ekstraklasy zdołała pokonać Jagiellonię Białystok, ale ich gra nie wyglądała lepiej niż zwykle. Na 10 ostatnich spotkań Wojskowi przegrali aż 8. Bilans lublinian wygląda zgoła odwrotnie, 10 ostatnich meczów i tylko 2 porażki. Dodatkowo w ekipie Wojskowych zabraknie kilku podstawowych piłkarzy, którzy w meczu z Jagą złapali kontuzje.

Będziemy świadkami ponad 2.5 goli

Przedstawiliśmy nasze na mecz Motor Lublin – Legia typy co do zwycięzcy. Uważamy również, że w środowym spotkaniu możemy być świadkami dużej ilości trafień. Gracze Motoru z pewnością przystąpią do spotkania bez kalkulacji i zostawią na szali wszystkie siły, widząc kryzys w jakim pogrążona jest Legia. Z kolei dla Wojskowych Puchar Polski może być w tym sezonie jedyną przepustką do europejskich pucharów. Na 10 ostatnich spotkań warszawian, 6-krotnie padało ponad 2.5 gola.

Obie drużyny strzelą

Tak jak pisaliśmy wyżej, możemy spodziewać się bardzo otwartego spotkania. Lublinianie będa chcieli wykorzystać gorszy moment sezonu Wojskowych. Co prawda do bramki wrócił po kontuzji Artur Boruc, ale nie jest pewne czy zagra w pucharowym spotkaniu. Dodatkowo dziurawa obrona Legionistów została zdziesiątkowana kontuzjami w meczu z Jagą. W 10 ostatnich spotkaniach Legii, 5 krotnie obydwa zespoły trafiały do siatki.

Czy Motor sprawi niespodziankę, a może to Legia zacznie wychodzić z kryzysu?

Środowe spotkanie może okazać się dla obydwu zespołów jednym z ważniejszych w sezonie. Praktycznie na półmetku rozgrywek lublinianie zajmują miejsce w środkowej części tabeli 2 Ligi. Pokonanie Legii i awans do 1/4 rozgrywek Fortuna Pucharu Polski byłoby nie lada wydarzeniem w klubie. Wojskowi targani brakiem formy i spekulacjami o konfliktach w drużynie muszą robić wszystko by chociaż częściowo uratować sezon.

Motor Lublin – Legia, składy, absencje, kontuzje

Z pewnością na mecz Motor Lublin – Legia składy wyjściowe będą różnić się od tych, które widzimy na co dzień w lidze. Wpływ na to będzie mieć chociażby niedzielny mecz Wojskowych z Jagiellonią. Urazów w nim doznali Jędrzejczyk, Johansson i Rose. Dodatkowo cały kontuzje czas leczą Kapustka, Abu Hanna, Nawrocki i Muci. Na drobniejsze urazy skarżą się chociażby Lopes, Charatin czy Kastrati. Póki co w drużynie Motoru nie ma wieści o ewentualnych kontuzjach.

Ostatnie wyniki

Motor Lublin po 19 meczach rozegranych w 2 Lidze zajmuje 8 miejsce w tabeli z bilansem 6 zwycięstw, 9 remisów i 4 porażek. Legia w Ekstraklasie do tej pory wygrała 4 spotkania i przegrała 10 co daje 16 miejsce w tabeli. W Pucharze Polski lublinianie zwyciężali z Podbeskidziem i Pogonią Siedlce, Legia z Wigrami Suwałki i Świtem Skolwin. Do tej pory obydwa zespoły nie rozegrały spotkania między sobą.

Gdzie znaleźć transmisję?

Wszyscy, którzy nie będą mogli zobaczyć tego pojedynku na żywo, transmisję znajdą w Polsacie Sport, tym którym wystarczy tablet, smartfon lub komputer z meczu Motor Lublin – Legia transmisja online udostępniona będzie na platformie Polsat Box Go. Początek spotkania o 20.

Najbardziej atrakcyjne kursy

Przedstawiliśmy wyżej 3 bukmacherów, którzy naszym zdaniem oferują najlepsze na mecz Motor Lublin – Legia kursy. Są to STS, Fortuna i Betclic.

Pytania dotyczące spotkania

  • Gdzie transmisja?

Transmisja w Polsat Sport oraz Polsat Box Go

  • Kto wygrał ostatni bezpośredni mecz?

To będzie pierwszy bezpośredni mecz tych drużyn.

0 0 votes
Article Rating