Motor Lublin – Radunia Stężyca typy i transmisja meczu na żywo (eWinner 2. liga)

Rozgrywki eWinner 2. ligi polskiej wkraczają w decydującą fazę. Motor Lublin już zapewnił sobie udział w barażach o pierwszą ligę, a Radunia Stężyca wciąż musi powalczyć o tej przywilej. W tej chwili zajmuje ostatnie, premiowane play-offami miejsce, ale za jej plecami jest gorąco.

Typy przed Motor Lublin – Radunia Stężyca (14.05.2022)

Zobacz nasze na mecz Motor Lublin – Radunia Stężyca typy bukmacherskie.

Czas na rewanż za jesień?

Jesienią, Motor Lublin musiał przełknąć gorzką pigułkę, przegrywając w Stężycy aż 0:3. Przed podopiecznymi Marka Saganowskiego jest zatem idealna okazja, żeby zrewanżować się Radunii. Lublinianie mają ku temu wszelkie argumenty, zwłaszcza, że wygrali ostatnich sześć ligowych spotkań przed własną publiką, w trzech ostatnich nie tracąc nawet jednego gola. Radunia z kolei wygrała tylko 1 z 4 ostatnich meczy wyjazdowych, przegrywając ostatni wyjazd 2:3 z Hutnikiem Kraków. W poprzedniej kolejce Motor Lublin zremisował 1:1 ze Stalą Rzeszów, a Radunia Stężyca ograła 2:1 Pogoń Siedlce.

motor lublin radunia stężyca

Na mecz Motor Lublin – Radunia Stężyca nasze typy wędrują w stronę zwycięstwa gospodarzy. Motor notuje świetną serię, sześciu wygranych przed własną publiką i uważamy, że podopieczni Marka Saganowskiego do swojego okazałego dorobku dopiszą kolejne trzy punkty. Radunia może być jednak groźna, bo tym meczem może przesądzić swój udział w barażach o Fortuna 1. Ligę.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Radunia Stężyca – Motor Lublin 3:0

Gdzie z Motor Lublin – Radunia Stężyca transmisja na żywo?

Niestety, wiele wskazuje na to, że kibice Motoru i Radunii nie będą mogli liczyć na transmisję telewizyjną. Mecz pokazywany będzie na żywo w aplikacji mobilnej bukmachera eWinner. Rejestrując się tam, możesz zgarnąć atrakcyjne bonusy na start. Nawet 610 złotych. Dodajmy, że spotkanie Motor Lublin – Radunia Stężyca rozpocznie się o 17:00. Kiedy? 14 maja 2022 roku.

Zweryfikowana
610 zł
MAXBET
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
  • Bonus na start: 610 zł
  • Bonus od 2 wpłaty: + 50% aż do 500
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu
0 0 votes
Article Rating