Motor Lublin – Śląsk II typy i zapowiedź ✔️ 5.12.2021

Motor nie wygrał w lidze od dwóch spotkań. Czy uda się przełamać przeciwko rezerwom Śląska Wrocław?

Nasze typy bukmacherskie na Motor Lublin – Śląsk II Wrocław

Przyjrzeliśmy się nadchodzącemu spotkaniu bardzo dokładnie. I tak oto możemy zaprezentować dwa na Motor Lublin – Śląsk II typy bukmacherskie.

Motor Lublin - Slask II typy

Czy Motor przełamie się przed własną publicznością?

Można rzec, że oba zespoły prawie, że są sąsiadami w ligowej tabeli. Motor Lublin jak na razie zgromadził 27 punktów, a rezerwy Śląska Wrocław o jedno oczko mniej. Motor przystąpi do meczu ze Śląskiem II Wrocław po pucharowej porażce z Legią Warszawa. Lublinianie prowadzili do przerwy 1:0, ale ostatecznie to Mistrzowie Polski zdobyli dwa gole w drugiej odsłonie i awansowali do ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski. Lublinianom nie wiedzie się też ostatnio w lidze. O ile wyjazdowy remis z Ruchem Chorzów można uznać za dobry wynik, to o tyle remis przed własną publiką ze Zniczem Pruszków, to wynik sporo poniżej oczekiwań. Jak radzi sobie Śląsk II Wrocław? Ekipa z Dolnego Śląska zawiodła w ostatniej kolejce, przegrywając u siebie z niżej notowaną Pogonią Siedlce. Wcześniej Śląsk II wygrał jednak dwa mecze – z Hutnikiem Kraków i Olimpią Elbląg, nie tracąc przy tym ani jednego gola.

Nasze na Motor Lublin – Śląsk II typy zaczynamy od zakładu na wynik meczu. Stawiamy odważnie na remis. Otóż, dwa z trzech dotychczas rozegranych bezpośrednich meczy, kończyły się właśnie remisami. To dobra okazja w naszym odczuciu, żeby spróbować zaryzykować na wysokie na Motor Lublin – Śląsk II kursy na remis. Spodziewamy się też w Lublinie co najmniej trzech goli. W 2 z 3 bezpośrednich spotkań oba zespoły strzelały razem powyżej trzech goli. Raz było to pięć trafień, a raz cztery. Ponadto, w 3 z 5 ostatnich meczy Motoru i 4 z 5 Śląska II padało powyżej 2.5 gola.

Czy będzie z Motor Lublin – Śląsk II Wrocław transmisja telewizyjna?

Wygląda na to, że transmisji telewizyjnej nie będzie. Z meczu Motor – Śląsk II transmisja online dostępna będzie za to w aplikacji mobilnej bukmachera eWinner.

O to pytacie nas przed meczem

  • Kto jest faworytem bukmacherów do zwycięstwa?

Bukmacherzy stawiają zdecydowanie na Motor Lublin.

  • O której godzinie początek meczu?

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

0 0 votes
Article Rating