Motor Lublin – Sokół Ostróda typy, transmisja i zapowiedź meczu

Motor Lublin zanotował ostatnio porażkę. Czy podopieczni Marka Saganowskiego zrehabilitują się przed własną publicznością w meczu przeciwko Sokołowi Ostróda?

Wiemy już, że Motor wygrał w imponującym stylu, a teraz czas na mecz z Stalą Rzeszów.

Typy na mecz Motor Lublin – Sokół Ostróda (01.05.2022)

Co tu dużo pisać, rzuć najpierw okiem na nasze Motor Lublin – Sokół Ostróda typy bukmacherskie, a po chwili, zapoznaj się też z zapowiedzią spotkania.

Motor skazany na baraże

Podopieczni Marka Saganowskiego nie wywalczą już drugiego miejsca, które premiuje bezpośrednim awansem do Fortuna 1. Ligi. Wezmą udział w barażach, ale najpierw, do dogrania pozostały cztery ligowe kolejki. W tej najbliższej, lublinianie zagrają z pogrążonym w kryzysie Sokołem Ostróda. Owszem, Motor Lublin wygrał tylko jeden z dwóch ostatnich meczy, ale Sokół Ostróda nie zaznał smaku zwycięstwa aż od dziesięciu ligowych kolejek. Ostródzanie plasują się na przedostatnim miejscu i nie mają już nawet najmniejszych szans na utrzymanie w eWinner 2. lidze.

motor lublin sokół ostróda typy

Stawiamy na Motor Lublin – Sokół Ostróda typy na wygraną gospodarzy. Warto nie tylko wskazać na fatalną serię gości, ale też to, że Motor nie przegrał z Sokołem w dwóch ostatnich meczach, z czego w jednym wygrał aż 4:1. Motor musi nabrać pewności siebie przed barażami, a pewne zwycięstwo z Sokołem powinno w tym pomóc.

Naszym zdaniem, co pokazują Motor Lublin – Sokół Ostróda typy, do bramki trafiać będą wyłącznie gospodarze. Sokół nie zdobył gola w 3 z 4 ostatnich meczy, a wiele drużyn przekonało się już, że Arena Lublin jest ciężkim terenem nie tylko do zdobycia, ale też to strzelania bramek.

Gdzie z Motor Lublin – Sokół Ostróda transmisja na żywo?

Dla kibiców, chcących obejerzeć ten mecz, nie mamy zbyt radosnych wieści. Nie będzie transmisji telewizyjnej, ale mecz będzie transmitowany online – w aplikacji bukmachera eWinner. O której gra Motor Lublin z Sokołem Ostróda? Początek spotkania o godzinie 17:00.