Motor Lublin – Wisła Puławy typy ✔️ 13 listopada 2021

Przed Motorem Lublin kolejne interesujące starcie. Spotka się z wyżej notowaną Wisłą Puławy. Czy lublinianie wreszcie się obudzą? Derbowy pojedynek wydaje się ku temu odpowiednią okazją.

Typy bukmacherskie przed meczem Motor – Wisła Puławy (13.11.2021)

Zacznijmy od trzech typów bukmacherskich, które przygotowaliśmy dla Ciebie po wnikliwej analizie.

Motor Lublin - Wisła Puławy typy

Czas na derby, czyli Motor podejmuje Wisłę Puławy (zapowiedź meczu)

Historia derbowych pojedynków Motoru Lublin z Wisłą Puławy jest bardzo bogata. Aż osiem meczy wygrał Motor, trzy zakończyły się remisem, a sześciokrotnie triumfowali puławianie. Bilans bramkowy to 35:25 na korzyść Motoru. Ten sezon eWinner 2. ligi polskiej pokazuje jednak, że lepiej na ten moment radzi sobie Wisła Puławy. Czy w związku z tym, gospodarze będą w stanie odnieść zwycięstwo na Arenie Lublin?

Naszym zdaniem, co obrazują przed Motor Lublin – Wisła Puławy typy, jak najbardziej tak. Motor wskazywany był przed sezonem za jednego z faworytów ligi, a tymczasem wciąż nie potrafi się na dłużej przebudzić. Derbowy pojedynek powinien wyzwolić w gospodarzach dodatkowy zastrzyk adrenaliny. I choć Motor przegrał dwa ostatnie mecze, nie zdobywając w nich ani jednej bramki (0:3 z Radunią i 0:2 ze Stalą Rzeszów), to sądzimy, że wygra bądź zremisuje z Wisłą Puławy. W trzech ostatnich bezpośrednich pojedynkach, lublinianie aż trzy razy schodzili z boiska zwycięzcy. Za każdym razem wbijali Wiśle Puławy przynajmniej trzy gole.

  • Wisła – Motor 1:3
  • Motor – Wisła 4:1
  • Motor – Wisła 3:1

Dlatego na Motor Lublin – Wisła Puławy typy na 1X, powyżej 2.5 gola oraz obie drużyny strzelą.

Gdzie z Motor – Wisła Puławy transmisja?

Z meczu Motor Lublin – Wisła Puławy transmisja zostanie przeprowadzona przez otwarty kanał TVP Sport. Pierwszy gwizdek na Arenie Lublin rozbrzmi o 17:30. Na około godzinę przed meczem poznamy na Motor Lublin – Wisła Puławy składy wyjściowe.

U którego bukmachera warto obstawiać mecz Motor Lublin – Wisła Puławy?

Jeśli uważasz, że nasze przewidywania mają sens, możesz sprawdzić ofertę bukmachera STS. To on oferuje ciekawe na Motor – Wisła Puławy kursy. Warto też jednak porównać oferty bukmacherów Betclic i Fortuna.

FAQ

  • Gdzie z meczu Motor Lublin – Wisła Puławy transmisja?

Mecz możesz oglądać na TVP Sport, a wynik na żywo śledzić na naszym portalu.

  • Czy można postawić na Motor – Wisła zakłady?

Owszem. Typy, kursy i porównanie bukmacherów znajdziesz w naszej zapowiedzi meczu.

0 0 vote
Article Rating