(Naj)niższe ligi z Lubsport 2016 – klasa B, odcinek 4 (WYNIKI, TABELE)

(Naj)niższe ligi z Lubsport 2016 – klasa B, odcinek 4 (WYNIKI, TABELE)

W „ósmej lidze mistrzów” nigdy nie brakuje emocji. Nie inaczej było w ostatni w pełni kwietniowy weekend. Bardzo blisko gry na wyższym poziomie jest między innymi lider II grupy bialskiej B klasy – Bór Dąbie. 

WYNIKI 11. KOLEJKI I TABELA BIALSKIEJ KLASY B, GRUPY I*

LZS Red Sielczyk – Lutnia II Piszczac 4:5
Unia II Żabików – Wenus Oszczepalin 0:8
GLKS Roskosz-Grabanów – Grom Sosnowica Goście nie dojechali
Perła Sławatycze – Kanzas Konstantynów 3:1
Pauzowała Młodzieżówka Radzyń Podlaski

Tabela bialskiej klasy B grupy I


WYNIKI 16. KOLEJKI I TABELA BIALSKIEJ KLASY B, GRUPY II

Unia II Krzywda – Gręzovia II Gręzówka 5:0
Wóldom Wólka Domaszewska – Orlęta Gołaszyn 2:1
WKS Wólka Świątkowa – Tur Turze Rogi 0:3
Orlik Wola Bystrzycka – Orzeł Zalesie 0:3 walkower
Armaty Stoczek Łukowski – Sokół Krynka 1:1
Bór Dąbie – Polesie Serokomla 3:0
ULKS Dębowica – Perła Dwornia 4:0

Tabela bialskiej klasy B grupy II


WYNIKI 12. KOLEJKI I TABELA LUBELSKIEJ KLASY B, GRUPY I

Draco Kowala – Poraj Kraczewice 6:0
Czarni Puszno Godowskie – Viking Leśniczówka 1:1
Wisła Jóżefów – GLKS Elżbieta 5:1
Błękitni Kierz – Pogoń Trzebiesza 5:4
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska – Jaworzanka Rogów 2:0

Tabela lubelskiej klasy B grupy I


WYNIKI 15. KOLEJKI I TABELA LUBELSKIEJ KLASY B, GRUPY II

Perła Mełgiew – Krzczonovia Krzczonów 5:2
Świdniczanka Świdnik Duży – Vir Dorohucza 5:2
Sprint Wierzchowiska – Bronowice Lublin 3:5
Perła Rudnik – LKS Trawniki 0:5
Roztocze Batorz – LKS Biskupice 2:5
Pauzował Widok Lublin

Tabela lubelskiej klasy B grupy II


WYNIKI 12. KOLEJKI I TABELA LUBELSKIEJ KLASY B, GRUPY III

Gigant Przytoczno – Piekiełko Przykwa 0:1
KS Serniki – KS Uniszowice 3:2
SKS Leokadiów – Orlęta Nowodwór 2:2
GSKS Ułęż – LKS Kamionka 5:3
Pauzowały Gabaryty Dęblin

Tabela lubelskiej klasy B grupy III


WYNIKI 10. KOLEJKI I TABELA ZAMOJSKIEJ KLASY B, GRUPY I

Duet Wychody-Hubale – Relax Radecznica 0:1
Alwa Brody Małe – Huk Lipiny 3:3
KS Wola Różaniecka/Luchów – Albatros Biszcza 1:5
Tur Turobin – Tanew Majdan Stary 1:2

Tabela zamojskiej klasy B grupy I


WYNIKI 13. KOLEJKI I TABELA ZAMOJSKIEJ KLASY B, GRUPY II

Pogoń 96 II Łaszczówka – Zryw Ulhówek 3:0 walkower
GKS Tarnawatka – Ruch Machnów Nowy 0:1
Perła Telatyn – Graf Chodywańce 3:2

Tabela zamojskiej klasy B grupy II

* – tabele za lzpn.pl

0 0 vote
Article Rating