O której mecz Polska – Holandia? Gdzie grają biało-czerwoni?

Przed reprezentacją Polski niezwykle ważny mecz w Lidze Narodów UEFA. Biało-czerwoni już po tym spotkaniu mogą zapewnić sobie utrzymanie w najwyższej dywizji, nie czekając na starcie z Walią. Wobec tego, zobacz kiedy i o której mecz Polska – Holandia. Gdzie grają, na jakim stadionie?

o której polska - holandia gdzie grają

Przed nami Polska – Holandia, gdzie grają mecz, na którym stadionie?

Spotkanie biało-czerwonych z Oranje zostanie rozegrane już w najbliższy czwartek, 22 września 2022 roku. O której mecz? O godzinie 20:45. Skoro wiesz już kiedy Polska – Holandia, gdzie grają to kolejne, z interesujących pytań. Mecz zostanie rozegrany na PGE Narodowym w Warszawie, a więc w świątyni biało-czerwonych.

Sędzia meczu Polska – Holandia będzie 39-letni Hiszpan, Alejandro Hernández Hernández. Ważne w kontekście tego, gdzie jest mecz Polska – Holandia, są też ostatnie wyniki, osiągane przez Polaków na PGE Narodowym. Rzadko tutaj przegrywamy, a ostatnio właśnie to się zdarzyło, kiedy 0:1 pokonali nas Belgowie. Mamy nadzieję, że w starciu przeciwko Holendrom uda się odczarować, szczęśliwy dla nas Stadion Narodowy w Warszawie.