Odra Opole – Korona Kielce typy, zapowiedź i transmisja

W tym spotkaniu mogą polecieć iskry! Prezentujemy najlepsze Odra Opole – Korona Kielce typy.

Świetne typy na Odra Opole – Korona Kielce (6.05.2022)

Naszym zdaniem pojedynek w Opolu zapowiada się naprawdę fenomenalnie. Przed tym starciem warto zerknąć na Odra Opole – Korona Kielce kursy.

Kolejne trzy punkty na koncie Korony Kielce?

Ostatnimi czasy Korona Kielce prezentuje się z dobrej strony. Kielczanie wygrali dwa spotkania z rzędu. Właśnie stąd Odra Opole – Korona Kielce typy, że “Scyzory” triumfować będą również tym razem.

Odra Opole - Korona Kielce

Warto mieć też na uwadze, że Korona znajduje się wyżej w tabeli niż Odra. Kielecki zespół dotychczas zdobył 55 punktów. Na ten dorobek złożyło się 15 zwycięstw, 10 remisów oraz 6 porażek. Te wyniki pozwalają Koronie na zajmowanie czwartego miejsca w zestawieniu Fortuna 1. ligi.

A jak dotychczas sprawowała się Odra Opole? Ta ekipa wywalczyła 45 punktów, notując 12 zwycięstw, 9 remisów, ale i 10 porażek. Aktualnie Odra zajmuje w tabeli siódme miejsce. Do Korony Kielce traci 10 “oczek”. Ewidentnie widać zatem, że do tej pory kielczanie prezentowali się lepiej i byli skuteczniejsi.

Co przyniesie nam mecz w Opolu? Zakładamy, że emocji nie zabraknie, podobnie jak goli. Przewidujemy, że w tym pojedynku na listę strzelców wpisywać będą się przedstawiciele Odry Opole i Korony Kielce. Skąd takie Odra Opole – Korona Kielce typy?

Swoje przewidywania motywujemy tym, że aż w 11 z ostatnich 15 meczów Odry Opole do siatki trafiały obie ekipy. To bez wątpienia bardzo wymowna statystyka. Twarde dane, które przytoczyliśmy, sprawiają, że nasze przeczucia bez wątpienia mają sens i mogą znaleźć odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Przed pojedynkiem w Opolu warto zauważyć, że ostatnia konfrontacja tych dwóch drużyn zakończyła się zwycięstwem Korony 2:1. Wcześniej górą była Odra Opole 1:0.

Patrząc na Odra Opole – Korona Kielce zakłady, warto mieć na uwadze poniższe wyniki.

Ostatnie bezpośrednie mecze:

 • Korona Kielce – Odra Opole 2:1
 • Odra Opole – Korona Kielce 1:0
 • Korona Kielce – Odra Opole 0:2

Ostatnie mecze Odry Opole:

 • GKS Jastrzębie – Odra Opole 1:3
 • Odra Opole – Puszcza Niepołomice 1:2
 • Skra Częstochowa – Odra Opole 2:2

Ostatnie mecze Korony Kielce:

 • Korona Kielce – Górnik Polkowice 2:1
 • Widzew Łódź – Korona Kielce 1:2
 • Korona Kielce – Arka Gdynia 1:2

Oni się wyróżniają

Przed meczem w Opolu spojrzeliśmy na klasyfikację strzelców. Dla Korony najczęściej trafiał dotychczas Łukowski (9), a dla Odry – Mikinic (7).

Odra Opole – Korona Kielce transmisja. Ważne informacje

Spotkanie Odra – Korona zaplanowane zostało na 6 maja 2022 roku. Pierwszy gwizdek arbitra rozlegnie się o godzinie 20:30.

Należy podkreślić, że w telewizji pojawi się Odra Opole – Korona Kielce transmisja. Mecz zobaczysz na kanale Polsat Sport News.

FAQ

 • Gdzie transmisja z meczu Odra – Korona?

Na Polsat Sport News.

 • Kto jest faworytem?

Trudno wskazać wyraźnego faworyta. My uważamy jednak, że wygra Korona.

Rzuć też okiem na typy na mecz Radomiaka z Zagłębiem  oraz Widzewa z Resovią. W obu meczach szykują się równie ciekawe emocje.

0 0 votes
Article Rating