Olympique Marsylia – Panathinaikos typy, kursy i zapowiedź (15.08.2023)

Przed nami mecze rewanżowe kolejnej, 3. rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów w sezonie 2023/2024. Sprawdźcie nasze na potyczkę Olympique Marsylia – Panathinaikos typy.

Olympique Marsylia – Panathinaikos AO typy i przewidywania

Środek tygodnia klasycznie fanom piłki nożnej kojarzy się z pewnością z rozgrywkami europejskich pucharów. W tym tygodniu dowiemy się tego, kto awansuje do ostatniej już rundy kwalifikacyjnej i znacznie przybliży się do udziału w najlepszych klubowych rozgrywkach na starym kontynencie. Wykorzystajcie nasze na potyczkę Olympique Marsylia – Panathinaikos typy podczas obstawiania u swoich bukmacherów.

Olympique Marsylia - Panathinaikos typy

Piłkarze z Marsylii przystąpią do rewanżowego spotkania z utrudnionym zdaniem. Będą oni musieli odrobić jedną bramkę, która stracili przed tygodniem na obiekcie Panathinaikosu. Czy uda im się to zadanie? W miniony weekend rozgrywki rozpoczęła także francuska Ligue 1. Gracze ze Stade Velodrome weszli w sezon udanie. Podopieczni Marcelino na własnym obiekcie pokonali na inaugurację Stade Reims 2:1.

Panathinaikos z pewnością chciał będzie obronić jednobramkową zaliczkę wypracowaną na własnym obiekcie. Podopieczni Ivana Jovanovicia triumfowali w pierwszym meczu i to oni na chwilę obecną są bliżej czwartej rundy kwalifikacji. Dla Koniczynek póki co ten dwumecz to jedyna forma sprawdzianu formy gdyż rozgrywki ligowe w Grecji ruszają dopiero w przyszły weekend.

Być może troszkę ryzykujemy ale naszym zdaniem wtorkowe starcie w Marsylii zakończy się triumfem gości. Uzasadnienia tej tezy szukać możemy w statystykach. Spoglądając w nie widzimy, że Olympique Marsylia przegrał aż 8. z ostatnich 11. meczów, które odbyły się w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Czy pomimo komfortowej sytuacji w rewanżu to goście będą stroną aktywną? Uważamy, że tak i zakończyć może to się pierwszym golem na ich konto. Tak było w 12. z ostatnich 15. meczach z udziałem piłkarzy z Grecji.

Olympique Marsylia – Panathinaikos ostatnie wyniki

Zapoznajcie się z rezultatami z ostatnich spotkań obydwu zespołów.

Ostatnie mecze Olympique Marsylia

  • Olympique Marsylia – Stade Reims 2:1
  • Panathinaikos – Olympique Marsylia 1:0
  • Olympique Marsylia – Bayer Leverkusen 1:2

Ostatnie mecze Panathinaikosu

  • Panathinaikos – Olympique Marsylia 1:0
  • Panathinaikos – Dnipro 2:2
  • Dnipro – Panathinaikos 1:3

Olympique Marsylia – Panathinaikos bezpośrednie mecze

Ubiegłotygodniowy mecz był pierwszym bezpośrednim pojedynkiem w historii tych zespołów.

  • Panathinaikos – Olympique Marsylia 1:0

Kto wygra w kolejnym starciu?

Olympique Marsylia – Panathinaikos kursy bukmacherskie

Nasze na mecz Olympique Marsylia – Panathinaikos typy znajdziecie powyżej. Są one znacznie inne niż te przedstawione przez bukmacherów. Oni w roli faworytów widzą piłkarzy ze Stade Velodrome. Na jaki wynik możemy liczyć?

  • Wygrana Olympique Marsylia: 1.59
  • Remis: 4.00
  • Wygrana Panathinaikosu: 5.35

Gdzie oglądać Olympique Marsylia – Panathinaikos? Transmisja

Kiedy i o której Olympique Marsylia – Panathinaikos? Potyczka w Marsylii rozpocznie się we wtorek, 15 sierpnia o godzinie 21:00. Obejrzeć je będzie można w serwisie internetowym CANAL+ Online.