Piast – Pogoń typy, transmisja i kursy (05-02-2022)

Bardzo interesująco zapowiada się sobotni pojedynek w Gliwicach.

Piast Gliwice – Pogoń Szczecin: najlepsze typy na mecz (05.02.2022)

Sprawdź atrakcyjne na mecz Piast – Pogoń typy, które przygotowaliśmy całkowicie za darmo.

Piast Pogoń typy

Pogoń faworytem meczu w Gliwicach

Faworytem tego spotkania jest Pogoń Szczecin. Należy wziąć to pod uwagę, obstawiając Piast – Pogoń zakłady. „Portowcy” to przecież wicelider ligowej tabeli. W dorobku mają 37 punktów i do pierwszego Lecha Poznań tracą tylko cztery „oczka”. Dotychczas Pogoń 10 razy wygrywała, siedmiokrotnie remisowała, a ponadto poniosła dwie porażki.

Piast Gliwice do tej pory sprawował się znacznie słabiej. Ta ekipa ma na swoim koncie 23 punkty. Z tym rezultatem plasuje się na 12. miejscu w ligowej tabeli. Nie jest to z pewnością zbyt okazały wynik. Gliwiczanie póki co sześć razy wygrali, pięciokrotnie dzielili się punktami z przeciwnikiem i ośmiokrotnie schodzili z boiska bez zdobyczy.

W ostatnich pięciu meczach w PKO Ekstraklasie Pogoń Szczecin zanotowała dziewięć punktów. Ekipa gliwickiego Piasta zdołała natomiast wywalczyć pięć „oczek”.

Przewidujemy, że w tym spotkaniu nie będziemy oglądać goli z obu stron. Skąd takie Piast – Pogoń typy? Na uwadze mamy to, że w pięciu ostatnich bezpośrednich pojedynkach tych dwóch zespołów bramki zdobywała tylko jedna drużyna lub nie było trafień.

Naszym zdaniem ten mecz wygra Pogoń. To dlatego, że szczecinianie zajmują wyższe miejsce w tabeli, ale i wygrali trzy z ostatnich pojedynków w PKO Ekstraklasie. Ile goli tym razem odnotujemy? Maksymalnie trzy, Takie Piast – Pogoń typy motywujemy tym, że w 10 z ostatnich 15 meczów szczecinian padły co najwyżej trzy gole.

Roszady kadrowe

Spoglądając na Piast – Pogoń kursy, trzeba mieć w głowie to, że w trakcie zimowej przerwy w obu zespołach zaszły roszady. Ekipę z Gliwic zasilili m.in. Michał Kaput, Rauno Sappinen, Kamil Wilczek, Tihomir Kostadinov, Constantin Reiner czy Tom Hateley. Do zespołu ze Szczecina dołączyli natomiast Vahan Bichakhchyan, Kacper Kostorz czy Bartosz Klebaniuk.

Piast – Pogoń transmisja: gdzie, kiedy, o której?

Zastanawiasz się, gdzie oglądać Piast – Pogoń? Otóż ten mecz oczywiście będzie transmitowany w TV. Zobaczysz go na takich kanałach jak Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 4 czy Canal+ Sport. Dodatkowo prowadzona będzie Piast – Pogoń transmisja na TVP Sport.

Początek sobotniego (5 lutego) widowiska zaplanowano na godzinę 17:30. Bez wątpienia warto zarezerwować sobie czas na obejrzenie tego pojedynku.

FAQ

  • Kto jest faworytem tego spotkania?
    Za faworyta meczu w Gliwicach uznać należy Pogoń Szczecin.
  • Jakim wynikiem zakończył się ostatni bezpośredni pojedynek?
    Pogoń Szczecin wygrała 1:0.

0 0 votes
Article Rating