Pogoń Szczecin – KAA Gent typy, kursy, zakłady (17.08.2023)

Przed nami rewanżowy mecz 3. rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Sprawdźcie nasze na, wydaje się już rozstrzygnięte, starcie Pogoń Szczecin – KAA Gent typy. Czy “Portowcy” wrócą zza światów?

Pogoń Szczecin – KAA Gent typy i kursy bukmacherskie (el. LKE)

Nie najlepiej dla Portowców ułożyło się pierwsze starcie w tej fazie eliminacji do Ligi Konferencji Europy. Szczecinianie udali się do Gandawy gdzie zostali rozgromieni przez miejscowe KAA Gent aż 5.0. Czy w meczu rewanżowym piłkarze Jensa Gustafssona zmażą chociaż delikatnie plamę z wyjazdu. Przeczytajcie nasze na mecz Pogoń Szczecin – KAA Gent typy i analizy i wykorzystajcie je podczas typowania.

Pogoń Szczecin - KAA Gent typy

Drużyna ze Szczecina nie ma w ostatnich dniach najlepszej passy. Przed tygodniem Portowcy zostali rozbici 5:0 przez Gent. Pomijając sam rozmiar porażki fatalny był styl (a raczej jego brak) jaki zespół Pogoni zaprezentował w Gandawie. Również w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy ekipa Jensa Gustafssona nie błysnęła. W niedzielę zanotowali oni przed własną publicznością porażkę z drużyną Radomiaka Radom. Czy w najbliższy czwartek Portowcy zaprezentują jakieś pozytywne aspekty swojej gry?

Wydawać może się, że piłkarze KAA Gent mają otwartą, szeroką autostradę do awansu do 4. rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Pewna wygrana przed własną publicznością oraz styl tego zwycięstwa sprawia, że tylko kataklizm mógłby pozbawić ekipę z Gandawy udziału w kolejnej rundzie. Również w lidze Niebiesko-Biali radzą sobie bardzo dobrze. Po 3. ligowych kolejkach mają oni na swoim koncie 3. wygrane i są na 2. pozycji w tabeli.

Naszym zdaniem Pogoń nie wykorzysta atutu własnego obiektu i polegnie w czwartkowym meczu. Już przed tygodniem zobaczyliśmy różnicę klas obydwu zespołów i myślimy, że i tym razem będzie ona widoczna. Spoglądając w statystyki widzimy, że piłkarze z Gentu lubią grać jako goście- wygrali oni aż 8. z 10. ostatnich takich meczów. Belgijski zespół zapewne przejmie inicjatywę od początku potyczki co zakończy się otwierającą bramką na ich konto. tak było w 3. z 4. ostatnich starć Gentu w Lidze Konferencji Europy.

Pogoń Szczecin – KAA Gent ostatnie wyniki

Rezultaty obydwu zespołów z poprzednich meczów wyglądają następująco.

Ostatnie mecze Pogoni Szczecin

  • Pogoń Szczecin – Radomiak Radom 0:2
  • KAA Gent – Pogoń Szczecin 5:0
  • Pogoń Szczecin – Linfield 3:2

Ostatnie mecze KAA Gent

  • Westerlo – KAA Gent 1:3
  • KAA Gent – Pogoń Szczecin 5:0
  • KV Mechelen – KAA Gent 0:1

Pogoń Szczecin – KAA Gent bezpośrednie mecze

Pojedynek przed tygodniem był jedynym starciem pomiędzy tymi zespołami w historii.

  • KAA Gent – Pogoń Szczecin 5:0

Czy w 2. meczu Pogoni uda się zdobyć chociażby honorową bramkę w dwumeczu?

Pogoń Szczecin – KAA Gent kursy bukmacherskie

Nie ma się czemu dziwić, że przed pojedynkiem Pogoń Szczecin – KAA Gent kursy bukmacherskie stawiają w roli faworytów gości.

  • Wygrana Pogoni Szczecin: 3.52
  • Remis: 3.65
  • Wygrana KAA Gent: 2.03

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – KAA Gent? Transmisja

Kiedy i o której Pogoń Szczecin – KAA Gent? Początek meczu w czwartek, 17 sierpnia o godzinie 18:00. Transmisja dostępna będzie w TVP Sport oraz w internecie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport.