Pogoń Szczecin – Linfield gdzie oglądać? Transmisja i stream online (03.08.2023)

pogon-linfield-gdzie-ogladac
fot. Icon Sport

Na Pomorzu czuć powoli zapach wielkiej piłki. Oto garść informacji na temat tego Pogoń Szczecin – Linfield gdzie oglądać i czy będzie dostępny stream online.

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Linfield? Transmisja

Zgodnie z najnowszymi informacjami, ze spotkania Pogoń – Linfield transmisja telewizyjna będzie dostępna na antenach stacji TVP Sport. Początek relacji zaplanowano na godz. 18:00 w dniu 3 sierpnia 2023 roku.

Gdzie obejrzeć Pogoń Szczecin – Linfield? Stream online

Co natomiast z przekazem na żywo przez internet? Specjalny Pogoń – Linfield stream za free będzie można znaleźć zarówno na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w dedykowanej aplikacji TVP Sport.

Kamil, prowadź

Stary człowiek i może. Parafrazując tytuł jednej z kultowych książek Ernesta Hemingway'a, można z nieskrywanym podziwem patrzeć na aktualną dyspozycję Kamila Grosickiego. Popularny Grosik mimo 35-lat na karku udowadnia wszystkim niedowiarkom, że do zawieszenia butów na kołku w jego wypadku jeszcze bardzo daleka droga.

Kamil jako rodowity szczecinianin zostawia na boisku w każdym kolejnym spotkaniu w barwach Pogoni całą masę zdrowia. Jak widać po wynikach osiąganych przez Portowców, przynosi to bardzo pożądane skutki.

Przewaga wypracowana podczas starcia w Belfaście pozwala piłkarzom Dumy Pomorza na względny relaks przed rewanżem. Oczywiście w historii futbolu zdarzały się już większe comebacki, ale o jakiekolwiek zagrożenie ze strony Irlandczyków akurat się w tym konkretnym przypadku zbytnio nie obawiamy.

Mamy tylko nadzieję, że po zaczerpnięciu informacji Pogoń Szczecin – Linfield gdzie oglądać przynajmniej część z Was zdecyduje się poświęcić te kilkadziesiąt minut na śledzenie poczynań podopiecznych Jensa Gustafssona. Ta ekipa gra bowiem naprawdę wesoły futbol, który bez wątpienia zasługuje na chwilę uwagi.