Pogoń – Wisła Kraków typy i kursy bukmacherskie

Pogoń Szczecin, która przed tygodniem straciła fotel lidera, tym razem zagra z Wisłą Kraków. Co przyniesie nam ten mecz?

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków typy i kursy (18.03.2022)

Zobacz nasze na Pogoń – Wisła Kraków typy.

Czas na analizę typów.

pogoń wisła kraków typy

Wygra faworyt, a może będzie niespodzianka i przełamie się Wisła?

Oto jest pytanie. Z jednej strony mecz ma zdecydowanego faworyta, którym jest Pogoń Szczecin. Z drugiej jednak, przed tygodniem Wisła Kraków potrafiła zaskoczyć Lecha Poznań. Kolejorz w doliczonym czasie gry wyrwał Białej Gwieździe tylko jeden punkt. Pogoń przed tygodniem się potknęła. Szczecinianie stracili fotel lidera po remisie z Cracovią.

Co nas czeka w meczu Pogoń – Wisła Kraków? Typy już widziałeś. Jak je wytłumaczymy. Otóż spodziewamy się wygranej Portowców. Szczecinianie po niespodziewanym remisie z Cracovią, będą chcieli zgarnąć komplet punktów, żeby nie stracić kontaktu z Rakowem i nie dać się prześcignąć Lechowi Poznań. Pogoń u siebie wygrała 3 z 4 ostatnich meczy, a Wisła Kraków od sześciu wyjazdowych spotkań we wszystkich rozgrywkach nie potrafi wygrać.

Obstawiamy jednak, że w meczu obie drużyny strzelą gola. Wszystko dlatego, że taka sytuacja miała miejsce w 4 z 5 ostatnich spotkań Białej Gwiazdy. Dodajmy też, że Pogoń strzelała przynajmniej jednego gola w 4 z 5 ostatnich meczy. Wymowne prawda?

I oto nasze typy przed zbliżającym się meczem. Zanim skreślisz kupon, warto też zajrzeć do ostatnich wyników i bezpośrednich meczy Pogoni z Wisłą Kraków. Rzuć okiem na poniższe zestawienie, a wszystko będzie jasne.

Ostatnie bezpośrednie mecze

 • Wisła Kraków – Pogoń 0:1
 • Wisła Kraków – Pogoń 2:1
 • Pogoń – Wisła Kraków 2:2

Ostatnie wyniki Pogoni Szczecin

 • Cracovia – Pogoń 1:1
 • Pogoń – Radomiak 4:0
 • Pogoń – Lech 0:3

Ostatnie wyniki Wisły Kraków

 • Wisła Kraków – Lech 1:1
 • Lechia – Wisła Kraków 1:1
 • Olimpia Grudziądz – Wisła Kraków 1:1 (po karnych Olimpia)

Widać po tych wynikach, że Pogoń wcale nie ma łatwo w bezpośrednich konfrontacjach z Wisłą. Niemniej jednak uważamy, że w meczu wygra faworyt, a więc właśnie Portowcy.

Sprawdź też Wisła Płock – Śląsk Wrocław.

Gdzie z Pogoń Szczecin – Wisła Kraków transmisja?

Wszystkich zainteresowanych oglądaniem meczu Pogoń – Wisła Kraków na żywo kierujemy na antenę Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Mecz pokazywany będzie także w internecie na platformie Canal+ Online. Początek zawodów 18 marca 2022 roku, o godzinie 20:30. Liczymy na spore emocje i oczywiście, że nasze Pogoń – Wisła Kraków typy się sprawdzą. Obstawiać możesz m.in u bukmacherów Betclic oraz Fortuna.

FAQ

 • Kto wygrał ostatnio?

Ostatni bezpośredni mecz zakończył się zwycięstwem Pogoni Szczecin 1:0. We wrześniu 2021 roku, jedynego gola zdoł Jean Carlos.

 • Gdzie transmisja?

Mecz będzie pokazywany na żywo na Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Start o 20:30.

0 0 votes
Article Rating