Portugalia – Szwajcaria typy, zakłady i transmisja (Liga Narodów, 05.06)

Na palcach jednej ręki można byłoby policzyć tutaj osoby, które wierzą w odniesienie zwycięstwa przez Szwajcarów. Czy zgodnie z oczekiwaniami to ekipa z Półwyspu Iberyjskiego zakończy tę potyczkę z trzema punktami na koncie? Portugalia – Szwajcaria typy, zakłady i transmisja.

Najlepsze Portugalia – Szwajcaria typy

Brak dawnego blasku

Wyniki uzyskiwane ostatnimi czasy przez reprezentację Portugalii ciężko nazwać złymi. CR7 i spółce udało się przecież wygrać baraże do mundialu i uzyskać cenny remis z Hiszpanią na inaugurację Ligi Narodów. Mamy jednak pewne odczucie, iż do dyspozycji sprzed kilku lat jest im bardzo, ale to bardzo daleko. To właśnie występy podczas rzeczonej Ligi Narodów mogą być dla nich dobrym prognostykiem przed jesiennymi mistrzostwami. Wygranie co najmniej jednej z połów nie sprawi im raczej większych problemów. Poziom przez nich prezentowany jest na pewno znacznie większy niż ten u Szwajcarów. Pora zatem udowodnić to na boisku.

portugalia szwajcaria typy

Analiza paru niedawnych spotkań w wykonaniu podopiecznych Fernando Santosa dała nam wyraźnie do zrozumienia, że ekipa ta przykłada sporą wagę do rzutów rożnych. Podobnie jest także w przypadku popularnych Helwetów. Portugalia – Szwajcaria typy związane z kornerami musiały zatem pojawić się w niniejszym artykule.

Jak ostatnio grali?

Obydwie reprezentacje grały ze sobą w przeszłości już wielokrotnie. Jakimi rezultatami kończyły się te starcia? Oto krótka ściągawka:

  • Portugalia – Szwajcaria 3:1
  • Portugalia – Szwajcaria 2:0
  • Szwajcaria – Portugalia 2:0

Portugalia – Szwajcaria transmisja na żywo

Relacja z tego pojedynku będzie dostępna na antenie stacji Polsat Sport Extra.

Najczęstsze pytania

  • Kto jest faworytem tego meczu?

Naturalnie to gospodarze zdają się mieć więcej szans na zwycięstwo.

  • Portugalia – Szwajcaria typy, o co warto się zakładać?

Uważamy, że istotną rolę mogą odegrać tu stałe fragmenty gry, a w szczególności rzuty rożne. To tego typu Portugalia – Szwajcaria zakłady będą naszym zdaniem najodpowiedniejsze.

Zainteresowanych zachęcamy także do sprawdzenia naszego tekstu związanego z pojedynkiem pomiędzy Czechami a Hiszpanami oraz Austriaków z Duńczykami.