Premier League typy, kursy i zakłady na 37. kolejkę

Popularność ligi angielskiej nadal nie ustaje mimo sporej konkurencji ze strony pozostałych czołowych europejskich rozgrywek. Nie ma zatem niczego dziwnego w tym, iż typy Premier League wciąż cieszą się olbrzymią popularnością. Jesteście ciekawi, jakim zakładom warto aktualnie przyjrzeć się z największą uwagą? Spójrzcie więc do niniejszego tekstu.

Najlepsze na Premier League typy (37. kolejka)

Poszukiwaliście miejsca, w którym Premier League zakłady będą napisane prostym i łatwo przyswajalnym językiem? No trafiliście idealnie. Oto nasze trzy najciekawsze propozycje na 37. serię gier:

Sezon zmierza ku końcowi, ale nadal jest się czym emocjonować

Ekipę Aston Villi trudno nazywać rewelacją sezonu 2021/2022, lecz na pewno Steven Gerrard zdołał zagrać wielu ekspertom na nosie. Miejsce niemal w samym środku stawki zupełnie odzwierciedla aktualną pozycję The Villans w hierarchii Premier League. Ich najbliższym rywalem będą zawodnicy Crystal Palace, a więc sąsiedzi z ligowej tabeli. Bieżąca dyspozycja obu tych ekip pozwala nam domniemywać, że podczas tego pojedynku ujrzymy trafienia po każdej ze stron (obie strzelą – 1.72).

W zupełnie odmiennym położeniu od zespołu z Birmingham znajduje się w tej chwili Leeds. Popularne Pawie zajmują na ten moment lokatę numer osiemnaście i tylko pełna mobilizacja i kolekcjonowanie cennych punktów w dwóch ostatnich kolejkach pozwoli im pozostać w piłkarskiej elicie na kolejny rok. Brighton nie będzie na pewno przeciwnikiem łatwym i podczas potyczki na Elland Road Mateusz Klich i spółką będą musieli zostawić naprawdę sporo zdrowia. Przerywanie licznych akcji rywali faulami jest niemal pewne. Szykuje się zatem bardzo pracowite popołudnie dla Marka Deana. Oby zakończone co najmniej czterema napomnieniami (powyżej 3.5 żółtej kartki – 1.67).

Od dobrych kilku lat Kevin De Bruyne był uważany za jednego z najlepszych zawodników w całej Premier League. Kursy na jego bramki znacząco ostatnio zmalały, lecz nie stało się to bez powodu. Belgijski pomocnik zdołał bowiem czterokrotnie pokonać przed paroma dniami golkipera Wolves. W podobny wyczyn przeciwko West Hamowi trudno oczywiście uwierzyć, jednak podtrzymanie dobrej dyspozycji będzie bez wątpienia jego celem. Uważamy więc, że zakładowi na jego bramkę należy przyjrzeć się w tym przypadku zdecydowanie bliżej (Kevin De Bruyne strzeli gola – 2.50).

premier league typy

Gdzie stawiać na Premier League zakłady?

Mniejsze bądź większe zainteresowanie rozgrywkami angielskiej ekstraklasy wykazuje niemal każdy. Bogata historia i spora atrakcyjność tych rozgrywek sprawia, że każdy szanujący się bukmacher musi zawrzeć w swojej ofercie zakłady dotyczące Premier League. Z uwagi na bardzo dużą ilość rynków warto na pewno przyjrzeć się nieco bliżej propozycjom od firm STS, Betclic oraz Fuksiarz. Tam nawet najbardziej wybredni klienci powinni znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Gdzie oglądać mecze Premier League na żywo?

Do końca sezonu 2021/2022 Premier League mecze na żywo można śledzić na jednym z kilku kanałów stacji Canal +. Od kolejnej kampanii rozgrywkowej z tego przywileju będą mogli korzystać wyłącznie abonenci platformy Viaplay.