Aston Villa – Brighton typy, kursy 20/11/2021

Z uwagi na przyznanie polskiego obywatelstwa Matty'emu Cashowi niniejszy mecz stał się kolejnym polskim pojedynkiem na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Anglii. Który z reprezentantów kraju wyjdzie z niego zwycięsko? Aston Villa – Brighton typy, kursy, zakłady. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Aston Villa – Brighton typy warte uwagi

W dzisiejszych propozycjach bukmacherskich będzie dość ryzykownie. Oto trzy nasze finałowe typy:

aston-villa-brighton-typy

Na łamach portalu Lubsport możecie oczywiście znaleźć również artykuły dotyczące pozostałych spotkań angielskiej ekstraklasy. Zapraszamy na przykład do lektury tekstu dotyczącego potyczki pomiędzy Leicester oraz londyńską Chelsea.

Brighton wygra dowolną połowę

Gospodarze z nowym szkoleniowcem za sterami będą z pewnością próbowali nadrobić straty poczynione na przestrzeni kilku ostatnich tygodni. Nie mamy wątpliwości, że wstydliwa seria spotkań zakończonych porażką kiedyś dobiegnie końca, jednak nie mamy stuprocentowej pewności, że stanie się to już podczas potyczki z Brighton. Uważamy, że Jakub Moder i spółka będą w tej rywalizacji stroną przeważającą. Może nie udać im się dopisać do swojego konta kompletu punktów, lecz wygranie przez nich przynajmniej jednej połowy wydaje się bardzo prawdopodobne.

Padnie bramka pomiędzy 76. minutą meczu a jego końcem

W przypadku Brighton ponad 40, a jeśli chodzi o Aston Villę niemal 30% wszystkich zdobytych bramek przypada na okres pomiędzy 71. minutą meczu a jego końcowym gwizdkiem. W ofercie bukmachera PZBUK udało nam się znaleźć zakład pasujący niemal idealnie do tych statystyk. Jego kurs wygląda bardzo atrakcyjnie. Czy jest zatem warty ryzyka? To chyba tylko pytanie retoryczne.

Remis do przerwy i wygrana gości na koniec meczu

Ostatnia z propozycji zawartych w akapicie Aston Villa – Brighton typy jest oczywiście standardowo propozycją najbardziej ryzykowną. Gdy zweryfikuje się jednakże aktualną dyspozycję obu drużyn, to zakład ten nie wydaje się już tak oderwany od rzeczywistości. Z biegiem czasu The Villans nie będą już zespołem, który będzie można tak łatwo pokonać. Trzeba zatem korzystać jeszcze z okazji. Bukmacherski nos podpowiada nam, że podopieczni Grahama Pottera tego dokonają. Być może nie w jakimś nadzwyczaj imponującym stylu, lecz przecież liczy się efekt końcowy, prawda?

Aston Villa – Brighton kursy

Wydaje się, że szanse na zwycięstwo każdej z drużyn są niemal równe. Bukmacherzy uważają jednak, że delikatnymi faworytami są gospodarze. Sprawdźcie, jakie kursy oferują na ich triumf:

Bukmacher Aston Villa Remis Brighton
Fortuna 2.52 3.30 2.93
STS 2.45 3.20 2.85
PZBUK 2.50 3.30 2.90
LVBET 2.50 3.30 3.00
Betclic 2.47 3.30 2.90

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Goście mimo zajmowania wysokiej siódmej lokaty w lidze nie prezentowali się w ostatnich tygodniach najlepiej. Jak w tym samym czasie wyglądały spotkania popularnych The Villans? Tego dowiecie się z poniższego zestawienia:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Brighton – Aston Villa 0:0 (13 lutego 2021)
Aston Villa – Brighton 1:2 (21 listopada 2020)
Brighton – Aston Villa 1:1 (18 stycznia 2020)
5 ostatnich meczów Aston Villa
Southampton – Aston Villa 1:0
Aston Villa – West Ham 1:4
Arsenal – Aston Villa 3:1
Aston Villa – Wolves 2:3
Tottenham – Aston Villa 2:1
5 ostatnich meczów Brighton
Brighton – Newcastle 1:1
Liverpool – Brighton 2:2
Leicester – Brighton 3:2
Brighton – Man City 1:4
Norwich – Brighton 0:0

Aston Villa – Brighton przewidywane składy

Nowy szkoleniowiec The Villans miał twardy orzech do zgryzienia, jeśli chodzi o wybór wyjściowej jedenastki. Wydaje nam się jednak, że wyszedł z tej patowej sytuacji obronną ręką:

ASTON VILLA: Martinez – Cash – Konsa – Mings – Targett – Buendia – McGinn – Ramsey – Bailey – Ings – Watkins

BRIGHTON: Steele – Veltman – Dunk – Duffy – Cucurella – Bissouma – Lallana – Lamptey – Trossard – March – Maupay

Z perspektywy polskiego kibica oczywiście najbardziej interesują nas ewentualne występy reprezentantów Polski. Na podstawie informacji, które udało nam się zebrać, wydaje się, że na grę od pierwszej minuty szansę ma raczej wyłącznie Matty Cash. Jakub Moder decyzją Grahama Pottera zacznie ten mecz prawdopodobnie na ławce rezerwowych. Są to jednak oczywiście informacje niepotwierdzone, a ostateczne decyzje obu szkoleniowców poznamy na około godzinę przed startem meczu.

Aston Villa – Brighton prognozy

2.15 punktu w przeliczeniu na jedno spotkanie. Dokładnie tyle wynosiła średnia Stevena Gerrarda w ekipie Glasgow Rangers. Po ponad trzech latach pracy 41-letni obecnie szkoleniowiec zdecydował jednak o zmianie otoczenia i powrocie do jednego z miejsc, które szczerze kocha, a więc angielskiej Premier League. Świadomość taktyczna i doświadczenie zdobyte podczas pracy w Szkocji pozwala nam domniemywać, że Aston Villa pod wodzą Gerrarda zacznie za chwilę wygrywać. To tylko kwestia czasu. Czy będzie to miało miejsce już podczas najbliższego weekendu? Wydaje nam się, że nie. Czy tak będzie w rzeczywistości? Odpowiedź na to pytanie poznamy już niebawem.

Aston Villa – Brighton najczęściej zadawane pytania

  • O której początek meczu Aston Villa – Brighton Hove & Albion F.C. ?

Pierwszy gwizdek tego starcia zaplanowano na godz. 16:00 czasu polskiego w dniu 20 listopada 2021 roku.

  • Kto będzie sędzią tego pojedynku?

Arbitrem prowadzącym to spotkanie będzie pan Anthony Taylor.

  • Aston Villa – Brighton typy, co warto obstawiać?

Wszystkie propozycje bukmacherskie, które naszym zdaniem są w tym przypadku warte uwagi znajdziecie w akapicie zatytułowanym Aston Villa – Brighton typy.

5 1 vote
Article Rating