PSV – Leicester typy, kursy, zakłady 14/04/2022

Brak rozstrzygnięcia w pierwszej odsłonie tego dwumeczu powoduje, iż starcie rewanżowe zapowiada się naprawdę interesująco. Dla której z drużyn ten wieczór okaże się nieco bardziej szczęśliwy? PSV – Leicester typy, kursy, zakłady.

PSV – Leicester typy warte uwagi

Gdy brak Wam pomysłu na ciekawe zakłady bukmacherskie, to zawsze możecie skorzystać z kilku naszych podpowiedzi:

PSV wygra całe spotkanie

Być może jest to tylko nasze subiektywne odczucie, lecz nie możemy oprzeć się wrażeniu, że PSV jest ostatnimi czasy zespołem, w którego poczynaniach widać zdecydowanie większą pewność. Uważamy, że ta pewność pomoże im uzyskać awans do najlepszej czwórki rozgrywek.

Padnie gol w obu połowach

Na kolejny bezbramkowy, nudny pojedynek nie ma raczej co liczyć. To już taka chwila, że jakiekolwiek kalkulacje należy odłożyć na bok. Powinniśmy więc być świadkami zupełnie innego przebiegu rywalizacji niż przed tygodniem.

Powyżej 1 bramki oraz 7 rzutów rożnych

Ostatnim akcentem akapitu PSV – Leicester typy warte uwagi będzie zakład specjalny. Mówi on o tym, iż obu ekipom uda się w tym meczu zdobyć co najmniej dwie bramki i wykonać osiem bądź więcej rzutów rożnych. Pośród wszystkich propozycji wymienionych w dzisiejszym tekście akurat ta wydaje się najbardziej prawdopodobna. Co prawda Lisy zbyt często nie zagrażają rywalom po dośrodkowaniach z narożnika boiska, lecz imponująca średnią w tym aspekcie mogą pochwalić się Holendrzy. To właśnie oni są naszą największą nadzieją.

psv leicester typy

Pamiętajcie, że w czwartkowe popołudnie odbywają się również spotkania w ramach rozgrywek Ligi Europy. W jednym z tych najciekawszych mierzą się np. ze sobą ekipy Olympique Lyon oraz West Hamu.

PSV – Leicester kursy

Legalni polscy bukmacherzy zdecydowali, że kursy na to spotkanie powinny przedstawiać się następująco:

Bukmacher PSV Remis Leicester
Fortuna 1.98 3.60 3.70
STS 1.97 3.65 3.75
LVBET 1.95 3.55 3.80
Betclic 1.99 3.60 3.70
forBET 1.99 3.60 3.70

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Tylko jedna ze stron tej rywalizacji może się ostatnio pochwalić dość dobrą passą kolejnych meczów bez porażki. O którym z zespołów mowa? Sprawdźcie to w niniejszym zestawieniu:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Leicester – PSV 0:0 (7 kwietnia 2022)
5 ostatnich spotkań PSV
PSV – Waalwijk 2:0
Leicester – PSV 0:0
Twente – PSV 3:3
PSV – Sittard 5:0

Kopenhaga – PSV 0:4
5 ostatnich spotkań Leicester
Leicester – Crystal Palace 2:1
Leicester – PSV 0:0
Man Utd – Leicester 1:1
Leicester – Brentford 2:1
Rennes – Leicester 2:1

PSV – Leicester prognozy

Pokonanie Crystal Palace wlało na pewno w serca kibiców The Foxes sporo nadziei. Wszak ich pupile nie sprawiali na przestrzeni paru minionych tygodni zbyt dobrego wrażenia. Ciężko stwierdzić, czy ten triumf dał im na tyle pewności siebie, aby w meczu wyjazdowym pokonać dość silną ekipę z Eindhoven. My uważamy, że awans do półfinału zdołają uzyskać popularni Rolnicy, jednak ostateczną odpowiedź na pytanie poznamy oczywiście dopiero późnym czwartkowym wieczorem.

PSV – Leicester pytania od użytkowników

  • O której początek meczu PSV Eindhoven – Leicester City F.C. ?

Pierwszy gwizdek tego starcia zaplanowano na godz. 18:45 w dniu 14 kwietnia 2022r.

  • Kto jest faworytem tego spotkania?

Naszym skromnym zdaniem nieco większe szanse na triumf mają tym razem gracze z Eindhoven.