Radomiak – Lechia typy, transmisja i zakłady (14.08)

To już piąta kolejka zmagań w ramach najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej, a więc PKO Ekstraklasy. W niniejszym materiale skupimy się na tym, by zaprezentować wam świetne Radomiak – Lechia typy. Niewątpliwie warto się z nimi zapoznać.

Radomiak – Lechia typy godne uwagi

Przed starciem w Radomiu przeanalizowaliśmy Radomiak – Lechia zakłady. Ciekawych propozycji w kontekście tego pojedynku absolutnie nie brakuje. Co szczególnie przykuło naszą uwagę?

Starcie Radomiaka z Lechią na remis?

Trudno jednoznacznie wskazać faworyta tej konfrontacji. Bukmacherzy teoretycznie większe szanse na wygraną dają miejscowym, ale my uważamy, że większy sens mają Radomiak – Lechia typy, że w tym spotkaniu odnotujemy rezultat remisowy.

Radomiak - Lechia typy

Nim szerzej pochylimy się nad naszymi przeczuciami, musimy oczywiście zerknąć do tabeli PKO Ekstraklasy. Obecnie otwiera ją Wisła Płock, która ma na koncie 12 punktów. Jeżeli chodzi natomiast o Radomiaka, to ten zespół zajmuje 11. miejsce. Póki co wywalczył on pięć “oczek”. Drużyna z Radomia raz wygrała, dwukrotnie zremisowała i raz musiała uznać wyższość rywala.

Lechia Gdańsk rozegrała mecz mniej. Zdołała uzbierać trzy punkty – raz zwyciężyła i dwukrotnie schodziła z boiska bez zdobyczy. Aktualnie nadmorska ekipa jest czternastą siłą zmagań na najwyższym polskim poziomie rozgrywkowym. Śmiało można więc stwierdzić, że drużyny z Radomia i Gdańska póki co prezentowały zbliżony poziom.

Choćby dlatego typujemy, że w tym spotkaniu padnie rezultat remisowy. Na uwadze mamy również między innymi to, że podziały punktów miały miejsce w trzech z ostatnich pięciu meczów Radomiaka Radom. To bez wątpienia niezwykle wymowna statystyka.

Na jakie jeszcze Radomiak – Lechia kursy warto rzucić okiem? My stawiamy, że w tym pojedynku gole będą padać z obu stron. To dlatego, że aż w 10 z ostatnich 15 meczów Lechii Gdańsk obydwa zespoły zdobywały bramki.

Ostatnie mecze Radomiaka:

  • Jagiellonia – Radomiak 1:2
  • Radomiak – Anorthosis 0:0
  • Radomiak – Górnik Zabrze 0:3

Ostatnio Radomiak odnotował wygraną w starciu z Jagiellonią Białystok. Wcześniej natomiast zespół z Radomia zremisował i przegrał.

Ostatnie mecze Lechii:

  • Lechia – Korona 0:1
  • Widzew – Lechia 2:3
  • Lechia – Rapid 1:2

Lechii natomiast ostatnimi czasy nie szło zbyt dobrze. Co prawda gdańszczanie pokonali ekipę Widzewa Łódź, ale notowali też potknięcia w PKO Ekstraklasie czy też Lidze Konferencji Europy.

Ostatnie mecze Radomiaka i Lechii:

  • Radomiak – Lechia 1:2
  • Radomiak – Lechia 2:0
  • Lechia – Radomiak 2:2

Ostatni pojedynek tych dwóch ekip miał miejsce 30 czerwca 2022 roku. W towarzyskim starciu triumfowała Lechia 2:1. Wcześniej wygrał Radomiak 2:0, a jeszcze prędzej padł rezultat remisowy.

Kiedy mecz Radomiak – Lechia?

Spotkanie Radomiaka Radom z Lechią Gdańsk przewidziane zostało na 14 sierpnia 2022 roku. Początek zmagań o godzinie 15:00.

Gdzie oglądać spotkanie Radomiaka z Lechią?

Nie będzie problemu ze znalezieniem transmisji z tego meczu. Radomiak – Lechia gdzie obejrzeć to spotkanie? Na Canal+ Sport 3, Canal+ Sport i Canal+ online.