Radomiak – Piast typy i zapowiedź ✔️ 14.12.2021

Czas nadrobić zaległości w PKO Ekstraklasie. W zaległym meczu 17. kolejki, Radomiak Radom podejmie Piasta Gliwice. Emocji nie zabraknie!

Typy na mecz Radomiak Radom – Piast Gliwice

Zaczynamy tradycyjnie od trzech typów naszej redakcji na nadchodzący mecz. Oto i one.

radomiak piast typy

Piękna seria Radomiaka będzie trwać w najlepsze?

Radomiak Radom zadziwia piłkarską Polskę. Przed kilkoma dniami radomianie odprawili przed własną publiką Lecha Poznań, wygrywając 2:1. Teraz czas na zaległy mecz z Piastem Gliwice, do którego Radomiak przystąpi podbudowany serią sześciu zwycięstw z rzędu. Dodatkowo, tegoroczny beniaminek PKO BP Ekstraklasy nie przegrał żadnego z dziewięciu ostatnich meczy. Ich rywale, podopieczni Waldemara Fornalika przegrali ostatnio 0:1 z Rakowem Częstochowa, a w pięciu ostatnich spotkaniach aż trzy razy schodzili z boiska jako przegrani.

Już na logikę można wywnioskować na mecz Radomiak – Piast typy na wygraną gospodarzy. I tak też dajemy, a podpieramy je dodatkowo jeszcze jedną statystyką. Otóż w trzech ostatnich bezpośrednich meczach Radomiak Radom ani razu nie przegrał z gliwiczanami, a wygrał dwa razy. Piast na wyjeździe nie wygrał też żadnego z trzech ostatnich spotkań w PKO Ekstraklasie, a na trudnym terenie w Radomiu będzie Piastunkom jeszcze ciężej.

Stawiamy też na Radomiak – Piast typy, że gospodarze będą prowadzić już do przerwy. Dlaczego? Ano dlatego, że Radomiak w każdym z sześciu ostatnich spotkań prowadził już po pierwszych 45 minutach. Nie ma w tym przypadku, a beniaminek lubi sobie ułożyć mecz już na początku. Pewnie i tym razem szybko poszuka gola a może i nawet goli?

Radomiak tylko raz w ostatnich sześciu meczach przed własną publiką zachował czyste konto. Piast nie strzelił gola w żadnym z dwóch ostatnich meczy wyjazdowych. Uważamy jednak, że tym razem zważywszy na pierwszą statystykę, obie drużyny wpiszą się na listę strzelców. W końcu ostatni mecz Radomiaka z Piastem zakończył się remisem 2:2.

Tych zawodników nie zobaczymy

Na szczęście doniesienia o sytuacji kadrowej obu zespołów napawają optymizmem. Jak najmocniejsze na mecz Radomiak – Piast składy powinny dać nam ciekawe widowisko. Na chwilę obecną wiadomo tyle, że w szeregach gospodarzy nie zobaczymy Radeckiego. Pozostali piłkarze są do dyspozycji trenerów zarówno Radomiaka, jak i Piasta Gliwice.

Tak grali ostatnio i bezpośrednio

W ostatniej kolejce, jak dobrze wiadomo, Radomiak Radom pokonał Lecha Poznań 2:1 i przedłużył do sześciu serię zwycięstw z rzędu. Piast Gliwice musiał uznać wyższość Rakowa, przegrywając w Częstochowie 0:1.

Do tej pory byliśmy świadkami czterech bezpośrednich spotkań Radomiak Radom – Piast Gliwice. Dwa razy górą byli radomianie, raz gliwiczanie, a raz – w ostatnim meczu – padł remis.

Radomiak Radom – Piast Gliwice transmisja na żywo

Z meczu Radomiak – Piast transmisja będzie rzecz jasna dostępna. Spotkanie na żywo pokażą Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Transmisja online oraz skrót meczu do obejrzenia na Canal+ Sport online. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi równo o 18:45. W środę kolejne ciekawe starcie, a mianowicie Raków Częstochowa – Górnik Zabrze.

Radomiak – Piast kursy

Poszukując korzystnych kursów bukmacherskich, żeby przelać na kupon nasze Radomiak – Piast typy, warto skierować się do oferty takich bukmacherów, jak STS, Betfan oraz forBET. Tam udało się nam odnaleźć najbardziej korzystne kursy. Pamiętaj jednak, że mogą one się pozmieniać.

Często pojawiające się pytania

  • Gdzie z meczu Radomiak Radom – Piast Gliwice transmisja?

Transmisja na Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Dostępna będzie także transmisja online.

  • Który bukmacher oferuje najwyższe kursy?

Typy oraz kursy sprawdzisz w naszej zapowiedzi meczu.

0 0 votes
Article Rating