Raków – Legia typy, transmisja, zapowiedź

Już za około miesiąc poznamy triumfatora Fortuna Pucharu Polski. Najpierw jednak konieczne jest wyłonienie finalistów. W najciekawiej zapowiadającym się półfinale, Raków Częstochowa zagra z Legią Warszawa.

Typy na mecz Raków Częstochowa – Legia Warszawa (6.04.2022)

Mamy na hitowe starcie Raków – Legia typy, obok których nie można przejść obojętnie.

To będzie prawdziwa uczta?

Jeszcze kilka tygodni temu, to Raków byłby wskazywany jako zdecydowany faworyt meczu 1/2 finału Pucharu Polski. Teraz jednak Legia wróciła na właściwe tory i niczym nie przypomina marnie grającej drużyny z jesieni. Częstochowianie biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki nie przegrali trzynastu kolejnych meczy, notując w tym czasie dziesięć zwycięstw. Legioności są niepokonani od ośmiu spotkań, wygrywając sześć z nich. Czy można wyobrazić sobie lepiej zapowiadający się mecz? To dlatego na Raków – Legia typy rozchodzą się niczym ciepłe bułeczki.

raków legia typy

Spoglądając w historię bezpośrednich spotkań widzimy, że aż 4 z 9 z nich kończyło się remisem (w tym dwa mecze pucharowe w regulaminowym czasie gry). To między innymi kolejny raz stawiamy na Raków – Legia typy na remis po regulaminowym czasie gry. Obie ekipy wiedzą, że stawka meczu jest duża i zapewne nie rzucą wszystkich sił do ofensywy. Są w formie i mogą wyczekiwać nawet na pojedynczy błąd rywala.

Spodziewamy się też co najmniej dwóch goli w tym meczu. Dlaczego? Ano dlatego, że w każdym z 9 do tej pory rozegranych bezpośrednich spotkań za każdym razem zawsze strzelano przynajmniej dwie bramki.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Raków – Legia 1:1
  • Legia – Raków 2:3
  • Legia – Raków 1:2 (po dogrywce)
  • Legia – Raków 2:0
  • Raków – Legia 1:2
  • Raków – Legia 2:2

Widać, że rywalizacja Rakowa i Legii od zawsze jest niezwykle zacięta. Spoglądając na formę obu ekip, tego samego spodziewamy się i tym razem. Oby mecz dostarczył nam wielu emocji i goli!

Gdzie obejrzeć Raków – Legia? Transmisja na żywo

Mecz 1/2 finału Pucharu Polski pokaże stacja Polsat Sport oraz serwis Polsat Box Go. Pierwszy gwizdek arbitra na obiekcie w Częstochowie rozbrzmi 6 kwietnia 2022 roku, o godzinie 18:00.