Reims – PSG typy i zakłady, gdzie oglądać transmisję na żywo? (Ligue 1, 08.10)

Przed nami kolejne starcia w ramach rozgrywek francuskiej Ligue 1. Przygotowaliśmy na starcie Reims – PSG typy, które pomogą w obstawianiu. Zapraszamy do lektury.

Reims – PSG typy, analizy i najlepsze kursy przedmeczowe

W sobotnim pojedynku Reims – PSG kursy bukmacherskie wskazują w roli zdecydowanych faworytów ekipę gości. Nie można się temu dziwić, paryżanie to obecnie lider rozgrywek.

Czy to będzie mecz do jednej bramki? Wiele na to wskazuje

Rozgrywki Ligue 1 nabierają tempa. W najbliższy weekend czeka nas już 10 kolejkach spotkań. Paryżanie to w chwili obecnej lider rozgrywek ligowych we Francji. Po 9 ligowych kolejkach zgromadzili oni na swoim koncie 25 punktów na co złożyło się 8 wygranych i remis. Ostatni raz, drużyna PSG zaznała goryczy porażki 20 marca bieżącego roku. Drużyna Reims spisuje się znacznie gorzej. W chwili obecnej znajduje się ona w strefie spadkowej. Na 17 pozycję złożyły się wygrana, 4 remisy i 4 porażki. Nic więc dziwnego, że w sobotnim starciu faworyt jest bardzo wyraźnie wykrystalizowany.

reims - psg typy

Przedstawimy wam dwa najciekawsze naszym zdaniem na stracie Reims – PSG typy. Według nas w sobotę, kolejne ligowe zwycięstwo dopiszą do swojego dorobku piłkarze z Paryża. W obecnej edycji rozgrywek ligowych nie zaznali oni jeszcze porażki a seria wygranych pojedynków trwa u nich od 6 meczów. Uważamy także, że tylko jeden z zespołów zdobędzie w tym starciu bramki. Taka sytuacja miała miejsce w 6 ostatnich bezpośrednich spotkaniach.

Bezpośrednie mecze Reims – PSG

  • PSG – Reims 4:0
  • Reims – PSG 0:2
  • PSG – Reims 4:0

Ostatnie 5 bezpośrednich spotkań tych zespołów padło łupem Paryżan.

Reims – PSG gdzie obejrzeć mecz w telewizji i internecie?

Starcie obejrzeć będzie można w telewizji w Canal+ Sport 5 oraz Eleven Sport 2. Ponadto z spotkania Reims – PSG transmisja w internecie dostępna będzie na platformach myCanal, Eleven Sports 2 Online, CANAL+ online, Polsat Box Go, Player.pl.

Starcie w Reims, kiedy i o której godzinie?

Pierwszy gwizdek sędziego tego pojedynku w najbliższą sobotę, o godzinie 21:00.