Resovia – Arka typy, zakłady, transmisja i analiza meczu

W długi weekend czekają nas kolejne emocje w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi.

Najciekawsze typy przed meczem Resovia – Arka Gdynia (01.05.2022)

Przygotowaliśmy na pojedynek Resovia – Arka typy, które pomogą w obstawieniu.

Jak zakończy się niedzielny pojedynek w Rzeszowie?

Pierwszomajowy mecz w Rzeszowie może przynieść kibicom wiele emocji. Poniżej spróbujemy uzasadnić nasze na pojedynek Resovia – Arka typy. Niedzielni rywale w chwili obecnej znajdują się w zupełnie innych sytuacjach w ligowej tabeli. Podopieczni trenera Ryszarda Tarasiewicza plasują się na 2 pozycji z dorobkiem 57 punktów. Jeśli utrzymają tę formę to awansują bezpośrednio do wyższej klasy rozgrywkowej, baraże mają już pewne. Rzeszowianie nie prezentują w tym sezonie spektakularnej formy i po 30 kolejkach zajmują 12 miejsce w tabeli.

Resovia Arka typy

Niedzielne spotkanie będzie 4 w historii bezpośrednich meczów. Wszystkie 3 poprzednie potyczki zwyciężyli piłkarze Arki Gdynia (1:0, 2:0 i 2:1). Ciekawe na pojedynek Resovia – Arka kursy odnośnie wyniku proponują legalni bukmacherzy. Zwycięstwo gdynian znacznie może pomnożyć wkład. Naszym zdaniem piłkarze Ryszarda Tarasiewicza nie powinni mieć problemów z pokonaniem rzeszowian. Arkowcy notują fenomenalną passę zwycięstw. W 15 ostatnio rozegranych pojedynkach zespół znad Morza Bałtyckiego zwyciężał 13-krotnie. Taka statystyka stawia gdynian w roli zdecydowanych faworytów.

Mimo, że naszym zdaniem zespół z Gdyni zwyciężą w niedzielnym spotkaniu nie oznacza, że będzie to spotkanie “do jednej bramki”. Uważamy, że w tym meczu obydwie drużyny trafią do siatki ekipprzeciwnej. W 9 z 15 ostatnich pojedynków, w których grali piłkarze Arki Gdynia obydwa zespoły strzelały gole.

Zapraszamy do zapoznania się z ostatnimi wynikami

Ostatnie bezpośrednie spotkania

 • Arka – Resovia 2:0
 • Arka – Resovia 1:0
 • Resovia – Arka 1:2

Ostatnie mecze Resovii

 • Chrobry – Resovia 3:3
 • Resovia – Zagłębie Sosnowiec 0:0
 • Sandecja – Resovia 0:0

Ostatnie mecze Arki

 • Arka – ŁKS Łódź 2:0
 • Korona – Arka 1:2
 • Arka – GKS Jastrzębie 3:2

Sytuacja kadrowa

Na niedzielne spotkanie w kadrze meczowej drużyny gości zabraknie kontuzjowanego bramkarza Daniela Kajzera.

Transmisja meczu Resovia – Arka

Wszyscy kibice, którzy postawili na mecz Resovia – Arka zakłady z pewnością chcieliby obejrzeć ten pojedynek. Pierwszy gwizdek sędziego w Rzeszowie o godzinie 15:00. Niestety ze spotkania Resovia – Arka transmisja dostępna będzie tylko na platformie Polsat Box Go oraz w serwisie statscore po wykupieniu dostępu.

FAQ

 • Kto jest faworytem?

Nasze przed pojedynkiem Resovia – Arka typy to pewne zwycięstwo gości.

 • Jak zakończył się ostatni bezpośredni pojedynek?

Ostatni mecz zwyciężyła drużyna Arki 2:0.

Zobacz typy na Derby Łodzi.