Skra – ŁKS Łódź typy, zakłady, kursy ✔️ 26.11.2021

W piątek o 18:00 oczy miłośników futbolu w pierwszoligowym wydaniu będą zwrócone na Częstochowę. Właśnie tam dojdzie do starcia Skra – ŁKS Łódź. Początek o 18:00.
Skra – ŁKS Łódź typy. Nie będziesz rozczarowany!

Jakie Skra – ŁKS Łódź typy proponujemy? Sprawdźcie poniższe propozycje. Na pewno warto je rozważyć.

Skra ŁKS Łódź typy

Trzy punkty pojadą do Łodzi

Jakie Skra – ŁKS Łódź typy na zwycięzcę? Naszym zdaniem pełna pula trafi na konto łodzian. To dlatego, że ta ekipa wygrała aż dwa z ostatnich trzech spotkań. Dodatkowo w tabeli znajduje się wyżej niż Skra.

Premierowy gol dla ŁKS-u

Zakładamy, że wynik spotkania otworzy ŁKS Łódź. To dlatego, że łodzianie strzelili pierwszą bramkę w sześciu z ostatnich dziewięciu pojedynków.

Nie będzie goli z obu stron

Uważamy, że w tym spotkaniu trafiać będzie tylko jedna ekipa. Dlaczego proponujemy wam właśnie takie Skra – ŁKS Łódź typy? Na uwadze mamy chociażby to, że aż w czterech z ostatnich pięciu meczów ŁKS-u trafiała tylko jedna drużyna.

ŁKS ustrzeli hat-tricka?

Łódzki zespół w tym sezonie odnotował już osiem zwycięstw, z czego dwa zaliczył w minionych kolejkach. Tym razem ŁKS stanie przed szansą na wywalczenie trzeciego triumfu z rzędu.

Skra Częstochowa ostatnio natomiast przegrała i pewnie będzie chciała się zrehabilitować. Faworytem tego spotkania jednak na pewno nie jest i wszystko wskazuje na to, że będzie mieć ciężką przeprawę.

Najlepsi strzelcy obu ekip

Spoglądając na Skra – ŁKS Łódź składy na pewno warto mieć na uwadze najlepszych strzelców obu ekip. Dla zespołu z Łodzi do tej pory najczęściej trafiał Pirulo (5 goli). W szeregach Skry najwięcej bramek wywalczyli natomiast Mesjasz (3) oraz Wojtyra (3).

Ostatnie wyniki

ŁKS Łódź w ostatnich dwóch spotkaniach zgarnął pełną pulę, a wcześniej przegrał. Odmiennie wygląda sytuacja Skry. Częstochowianie w minionej kolejce musieli uznać wyższość rywala, a wcześniej dwa razy zwyciężali.

Poprzedni mecz tych dwóch ekip odbył się 8 sierpnia 2021 roku. ŁKS wygrał 3:2.

Gdzie, kiedy i o której Skra – ŁKS Łódź transmisja?

Czy dostępna będzie Skra – ŁKS Łódź transmisja online? Oczywiście, jak najbardziej. Znajdziesz ją na platformie Polsat Box Go. Początek pojedynku w piątek o 18.

Ich polecamy. Tam znajdziesz świetne Skra – ŁKS Łódź kursy

Po najlepsze Skra Częstochowa – ŁKS Łódź kursy udaj się do takich bukmacherów jak forBET, LVBET czy STS. Gwarantują oni również profesjonalną obsługę.

Najczęstsze pytania o mecz

  • Gdzie typy na pojedynek w Częstochowie?
    Świetne typy znajdziesz w naszym tekście.
  • Kto wygrał ostatni bezpośredni mecz?
    ŁKS – 3:2.
0 0 vote
Article Rating