Śląsk – Radomiak typy, kursy i analiza meczowa

Ciekawe emocje szykują się we Wrocławiu. Śląsk zagra z Radomiakiem Radom.

Śląsk Wrocław – Radomiak Radom typy i analizy (13.03.2022)

Sprawdź, co przygotowaliśmy przed meczem Śląsk – Radomiak. Typy znajdziesz poniżej.

śląsk radomiak typy

Pogrążony w kryzysie Śląsk kontra Radomiak

Jacek Magiera stracił stanowisko trenera Śląska, po tym jak wrocławianie nie wygrali jeszcze meczu w rundzie wiosennej. Śląsk przegrał trzy mecze, a dwa zremisował. Ciężko o optymizm w kontekście przełamania przeciwko Radomiakowi. Choć i radomianie na wiosnę spuścili nieco z tonu, porównując do gry w rundzie jesiennej. Radomiak przed tygodniem gładko przegrał 0:4 z Pogonią Szczecin i była to już trzecia porażka na wiosnę, przy tylko jednym ligowym zwycięstwie.

Bukmacherzy mają spory problem ze wskazaniem, kto wygra. My jednak postaraliśmy się o solidne na Śląsk – Radomiak typy. Przede wszystkim uważamy, że w nadchodzącym meczu obie drużyny strzelą bramki. Dlaczego? Otóż wystarczy spojrzeć w historię bezpośrednich spotkań. W każdym, z dotychczas rozegranych trzech meczy, i Ślask i Radomiak znajdował drogę do siatki rywali.

Drugie na Śląsk – Radomiak typy? Prosimy bardzo. Warto zagrać w naszym odczuciu, że to goście, a więc ekipa Radomiaka Radom otworzy wynik meczu. Wszystko dlatego, że Śląsk tracił gola jako pierwszy aż w 9 z 15 ostatnich spotkań.

Mamy też trzecią prognozę. Spodziewamy się we Wrocławiu poniżej 3.5 żółtej kartki w całym meczu. Otóż gracze Śląska w ostatnich trzech meczach zobaczyli łącznie tylko dwie żółte kartki. Radomiak zgromadził sześć żółtych kartek w ostatnich trzech spotkaniach. I choć obie ekipy muszą powalczyć o dobry wynik, to nie słyną z ostrej gry.

Bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Żeby jeszcze się upewnić, czy przed meczem Śląsk Wrocław – Radomiak Radom wiesz już wszystko, spójrz na ostatnie wyniki. Później możesz zerknąć na typy na mecz Wisła Kraków – Lech Poznań.

Ostatnie bezpośrednie spotkania

 • Radomiak – Śląsk 1:1
 • Radomiak – Śląsk 1:1
 • Śląsk – Radomiak 1:3

Ostatnie mecze Śląska Wrocław

 • Legia – Śląsk 1:0
 • Śląsk – Zagłębie Lubin 0:0
 • Śląsk – Piast Gliwice 1:3

Ostatnie mecze Radomiaka Radom

 • Pogoń – Radomiak 4:0
 • Radomiak – Lechia 2:0
 • Warta – Radomiak 3:1

Widzimy, że Radomiak jeszcze nigdy nie przegrał ze Śląskiem. Nie odważymy się jednak obstawić, że i tym razem będzie tak samo. W tym meczu, w naszym odczuciu, wydarzyć może się dosłownie wszystko.

Gdzie ze Śląsk – Radomiak transmisja?

Mecz obejrzysz na żywo na Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Online. Początek zaplanowano na 13.03.2022, godzinę 15:00. Spotkanie poprowadzi Daniel Stefański, jako sędzia główny.

FAQ

 • Jaki jest bilans bezpośrednich meczy?

Dwa remisy i jedna wygrana Radomiaka.

 • Kto zasiądzie na ławce trenerskiej Śląska?

Jacek Magiera nie jest już trenerem Śląska.

0 0 votes
Article Rating