Spartak Trnava – Lech Poznań gdzie oglądać? Transmisja tv, stream online

Spartak Trnava - Lech Poznań gdzie oglądać
fot. Icon Sport

17 sierpnia 2023 roku – to niewątpliwe ważna data dla wszystkich fanów Kolejorza. Tego dnia odbędzie się rewanżowy mecz Lecha Poznań ze Spartakiem Trnava w półfinale kwalifikacji Ligi Konferencji Europy. Zanosi się na duże emocje. Wyjaśniamy Spartak Trnava – Lech Poznań gdzie oglądać ten mecz za darmo i zupełnie legalnie!

Gdzie obejrzeć Spartak Trnava – Lech Poznań? Stream online

Tradycyjnie po sieci krąży mnóstwo pytań o Spartak Trnava – Lech Poznań stream za free. Taki bezpłatny przekaz live jak najbardziej będzie dostępny. Spotkanie bez problemu zobaczysz w internecie za pośrednictwem serwisu sport.tvp.pl.

Za darmo i zupełnie legalnie mecz będzie można oglądać również w aplikacji TVP Sport. Można z niej korzystać z poziomu urządzeń mobilnych, takich jak między innymi smartfony czy tablety, ale i za pośrednictwem nowoczesnych telewizorów. Możliwości jest zatem naprawdę sporo.

Gdzie oglądać Spartak Trnava – Lech Poznań? Transmisja 

Rewanżowa konfrontacja Spartaka Trnava z Lechem Poznań w ramach półfinału kwalifikacji Ligi Konferencji Europy przewidziana została na 17 sierpnia 2023 roku. Początek rywalizacji nastąpi natomiast o godzinie 20:00. W ciemno można zakładać, że emocji absolutnie brakować nie będzie.

Część osób na pewno obejrzy ten mecz w internecie. Bez wątpienia znajdą się też tacy, którzy uznają, że klasyczna Spartak Trnava – Lech Poznań transmisja będzie dużo lepsza. Przekaz telewizyjny z tego pojedynku będzie można znaleźć na kanale TVP Sport. Zapewne wiele osób zajrzy w to miejsce, by z uwagą śledzić rywalizację tych dwóch ekip.

Pierwszy mecz: jak było w Poznaniu?

Spartak Trnava – Lech Poznań gdzie oglądać już każdy wie. Teraz czas jeszcze wrócić do pierwszej konfrontacji tych drużyn w ramach trwającej kampanii eliminacyjnej do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy.

Spotkanie miało miejsce 10 sierpnia 2023 roku. Pierwsza połowa nie przyniosła ani jednej bramki. Strzelanie rozpoczęło się krótko po przerwie. W 46. minucie trafił Marchiwński, a w 63. min prowadzenie Lecha podwyższył Velde. Czystego konta Lechowi nie udało się niestety utrzymać – w 87. minucie na listę strzelców wpisał się bowiem Stetina. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Kolejorza.