Termalica – Jagiellonia typy, kursy, transmisja (04.02)

Przed nami 20. kolejka PKO Ekstraklasy, którą rozpocznie mecz Termaliki z Jagą.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Jagiellonia Białystok typy (04.02.2022)

Przygotowaliśmy na spotkanie Termalica – Jagiellonia typy.

Termalica Jagiellonia typy

Czy Bruk-Bet Termalica Nieciecza przełamie fatalną serię z jesieni?

Powyżej przedstawiliśmy nasze na mecz Termalica – Jagiellonia typy. Wymieniamy w nich, że to gospodarze zakończą mecz zwycięsko. Niecieczanie rok 2021 chcieliby jak najszybciej wymazać z pamięci. Ostatnie ligowe zwycięstwo Słonie odnotowały 30 października w meczu przeciwko Śląskowi Wrocław, zaliczając następnie dwa remisy i cztery porażki. Przerwę zimową niecieczanie spędzili na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem 12 punktów. Białostoczanie nowy rok rozpoczęli na 11 miejscu w tabeli z bilansem 6 zwycięstw, 6 remisów i 7 porażek, co daje 24 punkty.

Czy warto postawić w spotkaniu Termalica – Jagiellonia zakłady na zwycięstwo gospodarzy? Naszym zdaniem jak najbardziej. Przygotowując się do wznowienia rozgrywek, niecieczanie rozegrali 4 mecze towarzyskie, wygrywając 3 oraz remisując w jednym spotkaniu. Istnieje zatem realna szansa, że podbudowane dobrym okresem przygotowawczym oraz zmotywowane do poprawienia swojej pozycji w tabeli Słonie pokuszą się o pierwsze od prawie 6 lat zwycięstwo nad białostocką ekipą. Nie spodziewamy się jednak w tym spotkaniu dużej ilości bramek, gdyż spoglądając w statystyki widzimy, że na ostatnie 15 rozegranych przez Bruk-Bet spotkań, aż 10 zakończyło się z wynikiem mniej, niż 3.5 strzelonego gola.

Analizując historię bezpośrednich spotkań zauważyć można, że te zdominowane są przez Jagiellonię. Na 9 spotkań rozegranych tylko 2 razy góra byli piątkowi gospodarze. Dwukrotnie również padł wynik remisowy, a aż 5 razy wygrywali białostoczanie. Warto pomyśleć o postawieniu zakładu, że obydwa zespoły zdobędą gola. Takie Termalica – Jagiellonia typy liczymy, że się sprawdzą. W 7 z ostatnich 10 ekstraklasowych spotkań Jagielloni, obydwie drużyny trafiały do siatki rywala.

Jak wygląda sytuacja kadrowa?

Wiemy, że zespoły przystąpią do rywalizacji w osłabieniach. W zespole gospodarzy zabraknie kontuzjowanych Bezpaleca, Radwańskiego, Żyry, niepewny jest występ Tekijaskiego. Z Białegostoku nie przyjadą Imaz oraz Runje.

Spoglądając na zimowe transfery, naszym zdaniem lepsze ruchy poczynili szefowie Termalici. Do Niecieczy wypożyczono m. in. Hybsa z Viktorii Pilzno czy Kozulja z Eyupsporu. Jagiellonię wzmocnili głównie zawodnicy wracający z wypożyczeń czy przeniesieni z juniorskich drużyn. Rzuć też okiem na typy na mecz Zagłębie Lubin – Legia Warszawa.

Termalica – Jagiellonia transmisja spotkania

Gdzie oglądać Termalica – Jagiellonia? Pierwszy gwizdek arbitra, 4 lutego 2022 roku, o godzinie 18.00. Ze spotkania Termalica – Jagiellonia transmisja przeprowadzona będzie w Canal+ Sport 3, Canal+ Sport czy nSport+. Dodatkowo spotkanie obejrzeć będzie można online w serwisach Canal+ online, Player.pl i Polsat Box Go.

FAQ

  • Kto jest faworytem spotkania?

Szczegółowe na spotkanie Termalica Jagiellonia kursy i typy znajdziesz w naszym tekście, ale naszym zdaniem faworytem spotkania jest drużyna Termalici.

  • Kto wygrał ostatni bezpośredni mecz?

Ostatnie bezpośrednie spotkanie rozegrane zostało 07.08.2021 i zwycięstwo w nim odnieśli zawodnicy Jagielloni (1:0).