Termalica – Stal Rzeszów typy, kursy, analiza (20.08.2022)

Termalica mimo bycia klubem wyjątkowo małym ma całkiem spore ambicje. Nikt w Niecieczy nie ukrywa, że celem tej drużyny jest szybki powrót na najwyższy polski szczebel rozgrywkowy. Początek sezonu w wykonaniu tej ekipy jest stosunkowo udany, lecz do pełni szczęścia z pewnością trochę brakuje. Jak zatem będzie wyglądała rywalizacja ze Stalowcami? Termalica – Stal Rzeszów gdzie obejrzeć, typy, kursy, analiza.

Najciekawsze Termalica – Stal Rzeszów typy

Oto jakie Termalica – Stal Rzeszów zakłady wymagają tym razem zdecydowanie największej uwagi:

Solidne zaplecze

Czy jest coś, co łączy zespoły z Niecieczy oraz Rzeszowa? Ależ oczywiście, że tak! Solidne zaplecze finansowe, a więc jeden z najistotniejszych elementów dobrze funkcjonującego klubu. Losy Bruk-Betu na przestrzeni paru minionych lat są zresztą tego idealnym przykładem. Ambicje ekipy ze stolicy Podkarpacia są podobne. Awans do PKO Ekstraklasy jest tam celem długoterminowym, lecz przy tzw. dobrych wiatrach jego realizacja wcale nie musi nadejść dopiero za parę ładnych lat.

termalica-stal-rzeszow-typy

W omawianej batalii gospodarze z racji gry na własnym obiekcie zdają się być nieznacznymi faworytami tego pojedynku. Termalica – Stal Rzeszów typy na to, że Ci pierwsi zwyciężą przynajmniej jedną połowę, wydają się więc typami wyjątkowo rozsądnymi. Jednocześnie mamy wielkie nadzieje, że Duma Rzeszowa podejmie rzuconą im rękawice, a samo starcie będzie naprawdę bogate w emocje.

Ostatnie starcia bezpośrednie

  • Termalica – Stal 4:0
  • Termalica – Stal 3:0
  • Termalica – Stal 1:1

Obie drużyny mierzyły się ze sobą dotychczas zaledwie trzykrotnie. Bilans tych potyczek zdecydowanie nie przemawia na korzyść ekipy ze stolicy Podkarpacia. Jeśli Stal chce zatem zanotować premierową wygraną, to wysiłek związany z tym wyczynem będzie musiał być naprawdę spory.

Ostatnie pojedynki Termaliki

  • Puszcza – Termalica 0:0
  • Termalica – Chrobry 3:1
  • Skra – Termalica 0:2

Bezbarwny występ w Niepołomicach może być pewnym prognostykiem przed sobotnią rywalizacją ze Stalą Rzeszów. Każdy, kto liczy na łatwe punkty Słoni, może się mocno zdziwić.

Ostatnie mecze Stali Rzeszów

  • Stal – ŁKS 1:0
  • Chojniczanka – Stal 1:1
  • Stal – Ruch 2:3

Niespodziewana wygrana nad ŁKS-em podbudowała dość kiepskie morale podopiecznych Daniela Myśliwca. W takiej sytuacji odniesienie korzystnego rezultatu w Niecieczy wcale nie leży poza zasięgiem rzeszowian.

Kiedy i o której Termalica – Stal Rzeszów?

Oficjalny start omawianego starcia zaplanowano na godz. 20:00 w dniu 20 sierpnia bieżącego roku.

Gdzie obejrzeć spotkanie Termalica – Stal Rzeszów?

Niestety na ten moment nie ma żadnych informacji, jakoby którakolwiek polska telewizja prowadziła relacje live z tego meczu.

Fanów polskiej piłki odsyłamy także do naszego poprzedniego tekstu, w którym to tematem przewodnim była rywalizacja pomiędzy Wisłą Płock i Koroną Kielce.