Termalica – Wisła Płock typy i zakłady bukmacherskie

W niedzielne popołudnie będziemy świadkami meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Wisła Płock. Zobacz, jak prezentują się nasze prognozy.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Wisła Płock typy i zakłady (02.05.2022)

Poniżej prezentujemy dwa darmowe na mecz Termalica – Wisła Płock typy. Zwróć uwagę, że kursy bukmacherskie mogą się zmieniać.

Słonie w coraz trudniejszej sytuacji

Termalica znajduje się pod kreską i ewentualne zwycięstwo nad Wisłą Płock dałoby jej spory dopływ tlenu. W Niecieczy są optymistami, bowiem w poprzedniej kolejce Bruk-Bet pokonał aż 4:0 Śląsk Wrocław i to na wyjeździe. Słonie tym samym przerwały serię trzech meczy bez ligowego zwycięstwa. Dobrze gra jednak także Wisła Płock, która w minionej kolejce ograła po niezwykle emocjonującym meczu 4:3 Wisłę Kraków. Nafciarze plasują się w górnej połówce tabeli i mogą przystąpić do tego meczu bez presji, czego nie można powiedzieć o walczącej o życie Termalice.

termalica wisła płock typy

Przed tym meczem warto zerknąć na historię bezpośrednich starć. Widzimy w niej, że lepiej radzi sobie Wisła Płock. Nafciarze nie przegrali żadnego z pięciu ostatnich meczy przeciwko Słoniom, wygrywając trzykrotnie. Stąd też stawiamy na Termalica – Wisła Płock typy na podwójną szansę – remis bądź wygraną właśnie Wisły.

Naszym zdaniem, oba zespoły zdobędą gole. Termalica nie ma nic do stracenia i musi zaatakować. Warto też przytoczyć statystykę, która mówi, że oba zespoły strzelały w dwóch ostatnich bezpośrednich meczach. Dodatkowo, zarówno Bruk-Bet, jak i Wisła Płock w ostatniej kolejce strzeliły aż po cztery gole. Trudno przypuszczać zatem, żeby tym razem zabrakło im skuteczności.

Żeby jeszcze bardziej przeanalizować nasze przedmeczowe typy, zerknij na listę ostatnich bezpośrednich meczy oraz ostatnie wyniki, które osiągały Bruk-Bet Termalica Nieciecza i Wisła Płock.

Ostatnie bezpośrednie mecze

 • Wisła Płock – Termalica 1:1
 • Termalica – Wisła Płock 1:2
 • Wisła Płock – Termalica 1:0

Ostatnie wyniki Termalici

 • Śląsk – Termalica 0:4
 • Termalica – Raków 0:3
 • Lechia – Termalica 2:0

Ostatnie wyniki Wisły Płock

 • Wisła Kraków – Wisła Płock 3:4
 • Wisła Płock – Lech 0:1
 • Pogoń – Wisła Płock 1:2

Na kogo zwrócić szczególną uwagę?

Dwa gole w poprzednim meczu zdobył najlepszy strzelec Wisły Płock, Łukasz Sekulski. W ostatnich czterech kolejkach trafiał do siatek rywali aż pięć razy. Ten zawodnik, w naszym odczuciu może być kluczowy, jeżeli Nafciarze myślą o tym, żeby wywieźć z Niecieczy komplet punktów.

Gdzie Termalica – Wisła Płock transmisja spotkania?

Ten mecz będzie pokazywany na kanałach Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Ponadto, nadawca przygotował transmisję online, za pośrednictwem autorskiego serwisu Canal+ Online. Pierwszy gwizdek w Niecieczy rozbrzmi o godzinie 15:00.

Często pojawiające się pytania

 • Kiedy i o której mecz?

1 maja 2022 roku, o godzinie 15:00.

 • Kto wygrał ostatnim razem?

W ostatnim bezpośrednim meczu padł remis 1:1.

Szukasz innych typów? Zerknij na Derby Krakowa.