Tottenham – Arsenal typy, transmisja i zapowiedź 12/05/2022

Derby północnego Londynu zawsze były pełne emocji. Tym razem ewentualny zwycięzca znacznie przybliży się do gry w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Która z ekip będzie zdecydowanie bliższa realizacji tego celu po tym czwartkowym wieczorze? Spróbujmy się nad tym wspólnie zastanowić.

Typy przed spotkaniem Tottenham – Arsenal (12.05.2022)

Poszukiwanie ciekawych propozycji bukmacherskich na tę potyczkę było prawdziwą przyjemnością.  Nasze Tottenham – Arsenal typy warte uwagi przedstawiają się dziś następująco:

Trzymanie nerwów na wodzy może być niezwykle istotne

Z uwagi na bardzo znaczącą stawkę tego meczu poziom emocji i zaangażowania na stadionie Kogutów będzie na pewno ogromny. Paul Tierney, który został wyznaczony do prowadzenia tych zawodów, będzie miał z pewnością pełne ręce roboty. Ze statystyk wynika, że zwykle nie decyduje się on na pokazanie zbyt dużej ilości kartek, lecz potyczki tego typu rządzą się przecież swoimi prawami. Liczymy więc, że którejś z drużyn puszczą tego wieczoru nerwy i przyjdzie jej kończyć to spotkanie w kadrowym osłabieniu.

tottenham arsenal typy

Mamy także nadzieję, że w całym okołoderbowym zamieszaniu piłkarze Tottenhamu oraz Arsenalu nie zapomną o tym, jak zdobywa się bramki. Ich dyspozycja na przestrzeni paru ostatnich tygodni była naprawdę zadowalająca, tak więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby kilka goli padło także i tym razem. W ekipie gospodarzy największe nadzieje na powodzenie tej części tekstu Tottenham – Arsenal typy pokładamy oczywiście w Koreańczyku Sonie. 29-latek ma wciąż realne szanse na tytuł króla strzelców tego sezonu.

W zespole The Gunners ciężar zdobywania bramek rozkłada się na kilku różnych zawodników. Trafienie przeciwko odwiecznemu rywalowi mogą więc uzyskać zarówno Saka, Smith Rowe jak i Nketiah. Ich upilnowanie będzie spędzało zapewne sen z powiek wszystkim defensorom Tottenhamu.

Ostatnie bezpośrednie mecze

Historia kilku poprzednich pojedynków pomiędzy Spurs a Kanonierami nie dam raczej odpowiedzi na to, kto ma większe szanse na triumf podczas omawianego starcia. Ich zmagania były bowiem stosunkowo wyrównane.

  • Arsenal – Tottenham 3:1
  • Tottenham – Arsenal 1:0
  • Arsenal – Tottenham 2:1

Tottenham – Arsenal, gdzie obejrzeć na żywo?

Tottenham – Arsenal transmisja na żywo z będzie dostępna na antenach stacji Canal + Sport oraz Canal + 4K Ultra. Jej początek powinien mieć miejsce około godz. 20:45 w dniu 12 maja 2022r.

Najczęściej zadawane pytania

  • Kto zwyciężył w ostatnim bezpośrednim meczu?

W spotkaniu rozegranym we wrześniu ubiegłego roku górą był Arsenal.

  • O której początek tego starcia Tottenham Hotspur F.C. – Arsenal F.C. ?

Rozpoczęcie tej rywalizacji zaplanowano na godz. 20:45.

5 1 vote
Article Rating